Kedi Severleri Cesaretlendiren Bir Yol Hikayesi: Richard&Willow 

Glocalzone

Glocalzone

"Nothing is out of reach"

 


 Richard East ve Willow yollarının kesiştiği günden beri en yakın arkadaşlar. Yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor desek yeridir. Hatta Avustralya’yı bile birlikte geziyorlar!

Ayrılmaz ikilinin yollarının nasıl kesiştiğini ve seyahat dolu hayatlarının size ilham vereceğine eminiz!

Aslında ayrılmaz ikili Richard’ın eski sevgilisine bir teşekkür borçlu!


 Willow’un eski sahibi yani Richard’ın eski sevgilisi artık bir kediye bakamayacağına karar verdi ve Richard Willow’un tüm bakımını üstlendi. O günden beri ayrılmaz ikililer!

 

Richard 10 senedir kendini mutlu hissetmediği bir işte çalışıyordu ve seyahat etmek çocukluğundan beri en çok istediği şeydi. En sonunda işinden ayrılıp her şeyini sattı ama en yakın arkadaşını arkasında bırakmak isteyeceği en son şeydi. Bir kediyle seyahat etmek ne kadar imkansız görünse de Richard elindeki tüm imkanları değerlendirerek onlar için kusursuz bir gezi planı yaptı.

Ayrılmaz ikiliye yetecek büyüklükte bir karavan tüm sorunları çözdü ve aylardır birlikte Avustralya’yı keşfediyorlar.Ayrılmaz ikilinin birlikte yapmayı en sevdiği şey dinlenmek için durdukları kamp alanlarında keşfe çıkmak!

 Hani kediler yolculuk yapmaktan hoşlanmazlardı?

Evet biz de öyle biliyorduk ama Willow bu düşünceyi adeta yıktı geçti. Çünkü fotoğraflardan anlayacağınız üzere Willow en yakın arkadaşıyla yeni yerler keşfettiği için çok mutlu. Bu kedicik Richard karavanı kullanırken yolculuk boyunca uyuklamaya da bayılıyormuş!

 

1,5 senedir onlarca yeni yer keşfeden ayrılmaz ikili kurdukları özgür hayatı çok seviyorlar ve eski hayatlarını asla özlemiyorlar. Richard şu sözleriyle bunu tatlı bir şekilde anlatmaya çalışmış: ” Abur cuburla dolu bir karavan ve göğsümde uyuyan bir kedi… İhtiyacım olan tek şey bunlar.”

 Yol hikayelerini paylaştıkları bir siteleri bile var isterseniz Richard ve Willow’un renkli yolculuklarını oradan takip edebilirsiniz.

https://www.vancatmeow.com/

 

 

Kategoriler: Gündem, Seyahat, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/