Bilgisayarınızı Kaptığınız Gibi Çalışabileceğiniz 6 Mekan

Yağmur Avvurur

Yağmur Avvurur

Founder @ceotudent

İster freelance bir çalışan olun isterseniz bir öğrenci olun evde çalışmak bir yere kadardır. Yoğun zamanlarınızda size bir nefes aldıracak, ilham verecek ve motivasyonunuzu tazeleyecek sessiz mekanlara ihtiyacınız var

1) Urban Station
Burası Türkiye’nin ilk ofis-kafe konseptine sahip ilk mekanı. İstanbul’da 5 farklı şubesi bulunmakta. Etraftaki her şey işinize daha iyi odaklanmanız için dizayn edilmiş gibi. Fakat buradaki sistem biraz farklı. Urban Station’da oturup çalışabilmeniz için saat başına para ödemek zorundasınız. Verdiğiniz ücrete filtre kahve, çay, su, kurabiye, kruvasan ikramları da dahil.

İletişim

2) 1kahve
Cihangir’in en aydınlık, en rahat ve en sessiz yerinde. Amacı gerçekten çalışmak olanlar için doğru yer. Ayrıca kitabını alıp bir köşede huzurla okumak isteyenlere de oldukça çekici gelecektir. Burada Julius Meinl kahveleri satılıyor. Bunların dışında bir de çeşit çeşit kekleri var.

İletişim

3) Mahalo Coffee Shop
Karaköy’de takılanların iyi bildiği bir yerdir burası. Hırdavatçılar çarşısının hemen yanında bulunuyor. Kendine özgü bambaşka bir tasarıma sahip. Dizüstü bilgisayarınızı alıp burada saatler geçirebiliyorsunuz.

İletişim

4) Dört Kadıköy
Kadıköy’ün şu aralar en popüler kahvecisi olan Dört Kadıköy, uzun soluklu çalışmalar için oldukça uygun bir yer. Biraz küçük bir yer olsa da lezzetli yöresel kahveleri sayesinde tüm olumsuzlukları görmezden gelebiliyorsunuz.

5) Tasarım Bookshop & Cafe
Burası Kadıköy’deki Bahariye Caddesi üzerinde bulunan bir kitap kafe ve aynı zamanda büyük bir kütüphane. Özellikle tasarımcıların, mimarların ve sanatçıların ilgisini fazlasıyla çekebilecek nitelikte yayınlar var. Müzik listeleri güzel ve fiyatlar çok cazip.

İletişim

6) No 41 Coffee
Beşiktaş Abbasağa’da sessiz sakin bir yer olan No 41, öğrenciler için vazgeçilmez bir yer. Cazip fiyatları ve konsantrasyonunuzu bozmaya pek de niyeti olmayan müzik listeleri ile No 41’de keyifli ve verimli dakikalar geçirebilirsiniz.

İletişim
10986290_348383192029787_1868774625_n

başbaş banner4

 

Kategoriler: Seyahat, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/