Starbucks’tan Her Gün Bedava Kahve Alan Adam

Kardelen Sepetçi

Kardelen Sepetçi

İAL13'/ YTÜ / #biryenipalmiye

Amerika’daki Starbucks mağazalarından birinde çalışan Brad Halsey, bir internet platformunda bir adamın her gün Starbucks’a gelip fazlasıyla karışık bir sipariş verdiğini söyleyerek başına gelen bu ilginç olayı anlatmaya başlıyor. Ayrıca bu siparişi verirken adamın fazlasıyla özgüvenli bir tavır sergilediğini ve bunu gururla yaptığından bahsediyor.

Oldukça sinir bozucu bir mizaçla venti boy karton bardak ile kalem isteyen müşteri, siparişini bardağın üzerine kendi yazıyor. Ve içtiği tüm bu kahveleri bedavaya getiriyor. İşin en heyecanlı kısmı burası. Peki nasıl?

Starbucks’ın sadık müşterileri için kullanıma sunduğu müşteri kartına sahip olan herkes doğum günlerinde gelip Starbucks’tan istediği herhangi bir kahveyi ya da yiyeceği ücretsiz bir şekilde alabiliyor.

Olayımızın kahramanı ve oldukça sinir bozucu biri olduğunu düşündüğümüz abimiz bu kampanyayı kendi lehine çevirmek amacıyla bu müşteri kartından tam 365 tane alıyor. Her birine ise farklı bir doğum günü tarihi kaydediyor.

Starbucks çalışanına da telefondaki uygulamasında bir sorun olduğunu söyleyerek her sabah o bedava doğum günü kahvesini çalışanlardan ısrarla istiyor. Ve gün sonunda ücretsiz kahvesini keyifle yudumluyor.

Bu kampanyanın Türkiye’deki Starbucks mağazalarında geçerli olmadığını hatırlatalım. Geçiyor olsa bile denemenizi kesinlikle önermezdik. Çünkü bu çok ciddi bir suç.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

⇓ CEOtudent Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın ⇓

Kategoriler: Uncategorized @tr, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/