Çektiği Vintage Fotoğraflarla Adeta Zaman Yolculuğu Yapan 17 Yaşındaki Annelies Maria Francine

Eskiden ikonik karakterlere benzer kıyafetler ve saçlar ile benzemeye çalışırdık. Şimdi ise birebir aynı olmak Annelies Maria Francine sayesinde hayal değil. Belçika’da 17 yaşında bir kız çocuğu olan Annelies Maria Francine, Leuven üniversitesinde Tarih okuyor. Ancak hayalleri arasında moda okumak ve mankenlik yapmak var. Bunun bir tutku olduğunu söyleyen Annelies Maria doğru vintage kıyafetleri seçerek, saç ve makyajı çivileyerek ünlü Hollywood yıldızlarına dönüşüyor.
 Francine, “Kendimi diğer insanlara ve film karakterlerine dönüştürmek için makyaj ve saç kullanmayı hep sevdim” diyor. “Bir yıl önce saçlarımı peri kesmeye ayırdım ve insanlar bana Audrey Hepburn gibi göründüğümü söylemeye başladı. Hollywood’un eskiyle ilgili hiçbir şeye pek aşina değildim, ama ona baktığımda vintage gümüş ekranlı çekiciliğin zarafetine aşık oldum! ”
Bu retro portrelere ortaya çıkan detaylar inanılmaz. Francine’in bu konuda profesyonel olarak makyaj öğretmeni bulunmamakla birlikte, bir Youtube kanalı sayesinde bu görünümlere nasıl kavuşulduğunu göstermesi de planları arasında. O zamana kadar bu Hollywood yıldızlarına gelin bir de Annelies Maria Francine’in gözünden bakalım.

1) Vivien Leigh Recreation


2) Audrey Hepburn


3) Prenses Belle


4) İnci Küpeli Kız


5) Anne Frank


6) 1900’lerin Havasını Yansıtan Bir Tarz


7) Flapper Tarzı


8) Aşk ve Gurur’dan Elizabeth


9) Edward Tarzı


10) Twiggy


11)  1960’lı Yıllar


12)  Vintage Tarz


13) 1950’ler


14) Audrey Hepburn


15) 1940’lı Yıllar

Kategoriler: Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/