Walter White ve Jesse Pinkman’dan Yeni Bir Girişim!

Ezgi Diliçıkık

Ezgi Diliçıkık

Environmentalist, Digital Addict

Eleştirmenlerce beğenilen “Breaking Bad” oyuncuları Aaron Paul ve Bryan Cranston yeniden birlikte çalışıyorlar. Ancak bu defa, ürünleri yasal olarak satın alınabilecek! ?
Lansmanı geçtiğimiz günlerde yapılan alkol markaları Dos Hombres’in itici gücü, ikilinin yeniden birlikte çalışmak istemeleri olmuş.
Birlikte çalışmaya karar vermeleri ve Dos Hombres’in ortaya çıkışı ikili tarafından şöyle açıklamış:
“Üç yıl önce New York’ta bir suşi barında oturmuş yaşam ve birlikte nasıl yeniden yola çıkabileceğimiz hakkında konuşuyorduk. Breaking Bad çekimlerinden bir hayatlık vakit geçirmiştik ve gerçekten aramızda özel bir bağ kurmuştuk. Bir süre daha birlikte yeniden ekranlarda olamayacağımızı biliyorduk. Bu düşünceler bizi, birlikte bir iş kurma fikrine kadar görürdü. Kokteyllerimizi yudumlarken kuracağımız işin ne olması gerektiğini düşündük. Genç olan, Aaron, içkisine baktı ve dedi ki: “Ne yapmamız gerekiyor, biliyor musun? Gerçekten özel bir Mezcal yapmalıyız.”
Yaşlı olan, Bryan, dedi ki, “Dibinde solucan olan likörü mü?” “Hayır, bu sadece bir saçmalık, demek istediğim Meksika’da elle yapılan gerçek bir Mezcal.” New York’taki o suşi barında konuştuğumuz iş fikrini bir süre boyunca kafamızdan atamadık. Böylece, neler bulabileceğimizi görmek için Oaxaca’ya seyahat etmeye başladık ve “bunun” olması gerektiğini anladık. Mezcal’ı seveceğini düşünmeyen insanlar için bile çok iyi bir deneyim yaratmaya çalışıyorduk. Bu deneyimin mükemmel olması gerekiyordu. Mükemmele ulaşamadığımız sürece işe başlamayacaktık.

Meczal Nedir?

Mezcal, Meksika’da yetişen agave bitkisinin özsuyundan üretilen yüksek alkollü bir Meksika içkisidir. Damıtılma şekline göre alkol derecesi değişiklik gösterir. Yüksek alkol ihtiva ettiği için bazı ülkelerde tüketilmesi yasaklanmıştır.
Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/