Sex Education – Dizi Konusu, İncelemesi, Detayları, Oyuncuları, Puanları, Fragmanı

Netfleaks

Netfleaks

İzlemelere doyamadığım benim ❤️

Sex Education dizisinde cinsel terapist olan annesi Jean’in anlattıklarına ve dostu Eric’in teşvikine rağmen, Otis cinsel ilişki kuramayacağından endişe eder. Üstelik bu konuda yalnız değildir.
Sex Education
Yayın Tarihi: 11 Ocak 2019
Yaratıcısı: Laurie Nunn
Oyuncular: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa
Tür: Komedi, Cinsellik, Drama, Gençlik
Ülke: Birleşik Krallık
Süre: Ort. Bölüm Uzunluğu 45 dk – Toplamda 3 Sezon 17 bölüm
Orijinal Dili: İngilizce
Yapım Şirketleri: Eleven

Sex Education Konusu

Annesi bir sex terapisti olan ergenlik çağındaki Otis’in dünyasında başlayan dizi, zamanla o bölgedeki hayatlara da ışık tutuyor. Çoğu insan için ergen olmak garip, rastgele ve kafa karıştırıcıdır. Sex Education yalnızca bunu anlamakla kalmıyor, aynı zamanda tamamen içine eğiliyor. Cinsellik ve anatomi konularına dair eğitici bir tutum takınırken eğlendirmekten ve güldürmekten geri kalmıyor.

Sex Education İnceleme ve Yorum

Sex Education son birkaç yılın en popüler Netflix dizilerinden biri. Dizinin ilk etapta gençlik dizisi gibi görünmesi çok normal fakat bu dizi aslında yeni nesil bir cinsel sağlık dersi. Evet şaka yapmıyoruz! Dizi hepimizin cinselliğe olan bakış açısını sorgulamasına, cinselliğe dair doğru bilinen yanlışları olaylarla kavramamızı sağlıyor. Tüm bunların yanında eğlendiriyor, güldürüyor ve merak ettiriyor. Dizinin en beğenilen yanlarından biri de renk paleti. Capcanlı renkler dizinin seyir zevkini bambaşka bir noktaya taşıyor.

Sex Education Puanları

IMDb: 8,3
Rotten Tomatoes: %94
Metascore: 80
Google: %95


Sex Education İzle

NETFLIX’TE İZLE

This post is also available in: English

Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version