Erotik Diziler: Cesur Sahneleri ile Adından Söz Ettiren 25 Dizi

Hayatın neredeyse tüm gerçekliklerini dizilerde görmek, artık o kadar da garip gelen bir durum değil. Özellikle son yıllarda internet üzerinden yayıncılığın büyük bir ivme kazanması ile diziler belirli duyguları yansıtmakta daha da serbest olmaya başladı. Hatta bazı diziler hemen hemen her bölüm çıplaklığa ve erotizme yer vererek erotik diziler olarak adlandırılmaya başladı. Bu içeriğimizde cesur sahneleri ile adından söz ettiren dizileri bir araya getirdiğimiz erotik diziler listemize yakından bakıyoruz. 


1) Élite (2018 -) | IMDb: 7.5

elite

 • Oyuncular: Arón Pier, Omar Ayuso, Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Claudia Salas, Georgina Amorós

Bir Netflix dizisi olan Elite, ülkelerindeki en başarılı okulda burslu olarak eğitim görmeye hak kazanan, kültürel anlamda birbirinden farklı üç öğrencinin başlarından geçenleri ekrana taşıyor. İspanya’da meydana gelen deprem felaketinden sonra aileleri işçi sınıfından olan bu üç öğrenci, genellikle aşırı zengin ailelerin çocuklarının bulunduğu bir okulda öğrenim görmeye başlıyorlar.

İlk başlarda bu üç öğrenci elde ettikleri tüm imkânlar için bu okulu büyük bir nimet olarak görseler de, okulda meydana gelen bir cinayet sonucunda büyük bir travma yaşayacaklardır. Elite çoğu İspanyol yapımı dizi gibi erotik diziler arasında yerini alıyor.


2) Shameless (2011 – 2021) | IMDb: 8.5

erotik diziler shameless

 • Oyuncular: Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky, Cameron Monaghan, Emma Kenney, Jeremy Allen White, Shanola Hampton, Steve Howey, Noel Fisher

Erotik sahnelerin fazla olduğu, erotik diziler içerisinde sayılan Shameless, Chicago’da alt tabaka bir semtte yaşayan bir ailenin başından geçenleri anlatır. Evin babası Frank Gallagher’ın 6 tane çocuğu vardır; fakat Gallagher alkolik, bencil ve ahlaksız bir adamdır. Çocuklarından en büyüğü olan kızı Fiona Gallagher, 5 kardeşine hem annelik, hem babalık yapmakta hem de bir yandan evin maddi geçimini sağlamaktadır. Aile bireylerinin yaşadıkları, cinsel deneyimleri dizinin ana konusunu oluşturmaktadır.


3) Spartacus (2010 – 2013) | IMDb: 8.5

spartacus

 • Oyuncular: Andy Whitfield, Liam McIntyre, Manu Bennett, Lucy Lawless, Viva Bianca, Dustin Clare, Lesley-Ann Brandt, Peter Mensah

Erotik diziler denilince bir dönem ilk olarak akla Spartacus gelirdi. Spartacus dizisinde ilk sezonda konu doğrudan gladyatör Gannicus üzerinden gidiyor Daha sonraki sezonlarda ise Spartacus’ün Trakya’da esir alınıp köle olarak satılmasını, bir gladyatör olmasını, yeteneklerini geliştirdikten sonra ise kendisine sahip olan efendilerine ve Roma’ya isyan edip, kafa tutmasını anlatıyor. Dizinin çoğu sahnesi şiddet, kan ve cinsellik içeriyor. Dizi tarihinin en erotik dizileri arasında baş sıralarda yerini alıyor.  


4) Sky Rojo (2021 – 2022) | IMDb: 6.5

Sky Rojo

 • Oyuncular: Yanis Prado, Lali Espósito, Miguel Ángel Silvestre, Verónica Sánchez, Asier, Etxeandia, Enric Auquer

Farklı yaşanmışlıkları olan üç hayat kadını, çalıştıkları yerin sahibini feci bir şekilde yaralayıp yeni bir hayat kurmak için kaçarlar. İntikam için onların peşine düşen bu adamlardan köşe bucak kaçmaya, özgürlükleri için savaşmaya başlarlar.


5) Dark Desire (2020 -) | IMDb: 6.5

Dark Desire

 • Oyuncular: Maite Perron, Erik Hayser, Jorge Pazo, Alejandro Speitzer, Regina Pavón, Paulina Matos

Bir hukuk öğretmeni olan Alma evli bir kadındır. Bir hafta sonu evinden uzaklarda tutkulu ve ateşli bir zaman geçirir. Fakat bu yaşanan tutkulu macera çok büyük bir kaosa sebep olacaktır ve Alma en yakınlarındaki insanları bile sorgulayacaktır. Dark Desire son dönem erotik diziler arasında adından en çok söz ettiren yapımlardan biri.


6) Sex Education (2019 -) | IMDb: 8.3

erotik diziler Sex Education

 • Oyuncular: Emma Mackey, Asa Butterfield, Ncuti Gatwa, Gillian Anderson, Aimee Lou Wood, Connor Swindells

Otis, kimseyle çok fazla münakaşa halinde olmayan, sakin bir liselidir. Annesi Jean Milburn ise, cinsel ilişkiler konusunda çok fazla bilgi sahibi olan başarılı bir seks terapistidir.  Otis de annesinin sayesinde cinsel şeyler hakkında çok fazla bilgiye sahiptir. Fakat cinsel yaşamında yaşadığı birkaç travma yüzünden çok çekingendir.

Okuldaki asi kız arkadaşı Maeve, Otis’in sahip olduğu cinsel bilgilerin çok fazla olduğunu fark eder. Bunun üzerine Otis’e okuldaki öğrencilere para karşılığında cinsel tavsiyelerde bulunarak para kazanabileceklerini dile getirir. Maeve insanları bulur, Otis ise Maeve’nin bulduğu insanlara cinsellik hakkında tavsiyeler vermeye başlar…


7) Skins (2007 – 2013) | IMDb: 8.2

skins

 • Oyuncular: Kaya Scodelario, Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Dev Patel, Mike Bailey, Joe Cole, Hannah Murray

İngiltere, Bristol’deki bir grup gencin yaşamlarını anlatan ve eleştirmenlerden tam not alan bu dizi madde bağımlılığı, cinsellik, genç yaşta hamilelik ve yeme bozuklukları gibi bir son tartışmalı konulara da giriyor. Gençlerin aşk, arkadaşlık, aile üçgeninde yaşadıkları eğlenceli, dramatik ve cinsel olayları ele alıyor.


8) The Borgias (2011 – 2013) | IMDb: 7.9

erotik diziler The Borgias

 • Oyuncular: François Arnaud, Holliday Grainger, Jeremy Irons, Sean Harris, Lotte Verbeek, Joanne Whalley, Peter Sullivan

The Borgias, Borgia ailesinin başı olan Rodrigo Borgia’nın papalık rütbesine yükselmesi ile başlangıç yapıyor. Dizi Vatikan’da Borgia ailesinin taht kavgalarını, yaşadıkları aşklarını, arzularını, savaşlarını ve ihanetlerini konu ediniyor.


9) Easy (2016 -) | IMDb: 6.9

erotik diziler easy

 • Oyuncular: Michael Chernus, Jane Adams, Elizabeth Reaser

Easy, günümüzdeki aşk, cinsellik, teknoloji ve gelenekler gibi kavramların karmaşık bir hale gelmesini konu ediniyor. Dizide cinsel hayatlarını yeniden canlandırmaya çalışan evli bir çifti, ilişkilerine başka bir kadını dahil ederek değişim arayan bir çifti ve orta yaşta yaşanan flörtleri anlatıyor.


10) Master of Sex (2013 – 2016) | IMDb: 7.9

Master of Sex

 • Oyuncular: Lizzy Caplan, Michael Sheen, Caitlin Fitzgerald, Annaleigh Ashford, Teddy Sears, Beau Bridges, Allison Janney

Dr. William Masters, baya yetenekli bir jinekologtur. Kadın ve erkeğin seks sırasında verdikleri tepkimelerin farklılığını araştırmayı kafasına koyar ve bu araştırmaya hayat kadınlarını gözlemleyerek başlar. Daha sonra Virginia Johnson ile bu konu hakkında daha derin araştırmalar yapmak isterler ve bu araştırmalarına hastanede de devam ederler. Fakat işler bir anda karmaşıklaşmaya başlar. Çünkü toplum seksi bir tabu olarak nitelendirmekte ve bunun hakkında birtakım bilimsel çalışmalar yapan bu insanları sapkın olarak değerlendirmektedirler.


11) What/If (2019) | IMDb: 6.3

What/If

 • Oyuncular: Renée Zellweger, Jane Levy, Blake Jenner, Dave Annable, Keith Powers, Juan Castano, Gabriel Mann, Saamer Usmani

Bir antolojisi dizisi olan What/If bir konu hakkında verilen bir kararın, bir kişinin hayatını nerelere sürükleyebileceğini konu alıyor. Ayıca dizide onaylanmayan birtakım şeyler yapmış kişilerin de hayatına değiniliyor.


12) Rome (2005 – 2007) | IMDb: 8.7

erotik diziler Rome

 • Oyuncular: Polly Walker, Kerry Condon, Ray Stevenson, Kevin McKidd

MÖ 49 yılları sırasında Jül Sezar idaresindeki Roma Cumhuriyeti’nin Galya ve Mısır’daki savaşlarını, Jül Sezar öldükten sonra Roma Cumhuriyeti yerine Roma İmparatorluğu’nun ülkeye hâkim olmasını ve birçok çekişmeyi konu alıyor. İki sıradan asker olan Lucius Vorenus ve Titus Pullo arenadaki başarılarından sonra birer kahramana dönüşürler. Hayatları bir cumhuriyetin çöküşüne ve bir imparatorluğun kurulmasına tanık olmakla bambaşka bir yere sürüklenir.


13) Parfum (2018) | IMDb: 7.1

erotik diziler Perfume

Oyuncular: Friederike Betch, Wotan Wilke Möhring, August Diehl, Ken Duken, Natalia Belitski, Christian Friedel, Trystan Pütter, Marc Hosemann

Parfüm, eşsiz bir koku oluşturmak için bir sürü cinayet işleyen bir seri katili yakalamaya çalışan dedektifleri konu ediniyor. Genç bir kadın, bir cinayete kurban gider. Cesetteki koku bezleri vücuttan kesilip alınmıştır. Bu cinayetle uğraşan yetkili bir dedektif ve ekibi olay yerini incelemeye başlar. Elde ettikleri birtakım ipuçları onları yatılı bir okulda öğrenim gören bir grup öğrenciye götürür. Dedektifler daha fazla kurban olmadan bu olayı çözmek isterler.


14) Nip/Tuck (2003 – 2010) | IMDb: 7.6

Nip/Tuck

 • Oyuncular: Dylan Walsh, Julian McMahon, Joely Richardson, John Hensley, Roma Maffia, Kelly Carlson, Kelsey Batelaan, Linda Klein

Dizi tarihinin ve erotik diziler listemizin en cesur dizilerinden birisi olan Nip/Tuck, birbirlerinden tamamen farklı insanlar olan, üniversite arkadaşları Dr. Sean McNamara ve Christian Troy’un kendi özel hayatları dışında iş hayatında yaşadıklarını da anlatıyor. Plastik cerrah olan bu iki doktorun yaptıkları ameliyatlar dizinin yayınlandığı dönemlerde uzun soluklu birtakım tartışmalar yaratmıştır.


15) Women of the Night (2019) | IMDb: 6.2

Women of the Night

Oyuncular: Karina Smulders, Susan Radder, Matteo van der Grijn, Kit Sheehan, Anouar H. Smaine, Hilde Van Mieghem, Daphne Wellens

Women of the Night, Amsterdam Belediyesi’nde çalışan bir adamın eşinin seks ve uyuşturucu dünyasına girmesini ekranlara taşıyor. Xandra eşi ve kızıyla Amsterdam’da güvenli bir hayat sürmektedir, fakat bu hayat ona yetersiz kalmakta ve daha fazla heyecanı arzulamaktadır. Kendisine bir meydan okuma teklif edildiğinde ise bunu reddedemez.


16) She’s Gotta Have It (2017 – 2019) | IMDb: 6.7

She’s Gotta Have It

 • Oyuncular: DeWanda Wise, Spike Lee, Anthony Ramos, Cleo Anthony

Bir kadının üç tane kendisine âşık olan adamla yaşadıklarını konu alıyor. Başroldeki Nola Darling isimli kadın Brooklyn’de yaşamaktadır ve kendisine âşık olan üç adamla bir ilişki yaşamaktadır. Dominant bir adam olan Jamie Overstreet, kendini beğenmiş Greer Childs ve tatlı mı tatlı bir adam olan Mars Blackmon hayatlarındaki kadını etkilemek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.


17) The L Word (2004 – 2009) | IMDb: 7.6

The L Word

 • Oyuncular: Jennifer Beals, Leisha Hailey, Laurel Holloman, Mia Kirshner, Katherine Moennig, Pam Grier

The L Word, Los Angeles hayatını sürdüren bir grup lezbiyenin hayatlarından farklı kareler sunuyor. Eşcinsel yaşamda insanların yabancı olduğu birçok noktayı da izleyicilere aktarıyor. Bu sebeple dizi eşcinsel kültürü hakkında bir öğreti niteliği de taşıyor. Buradaki karakterler flört ediyor, kararlı ilişkiler içerisinde aile kurmayı düşünüyorlar, ayrılıyorlar, takılıyorlar vb. birçok duygusal gelgitlerin başrolü oluyorlar.


18) Desenfrenadas (2020 -) | IMDb: 7.3

erotik diziler Desenfrenadas

 • Oyuncular: Coty Camacho, Bárbara López, Lucía Uribe Bracho, Tessa Ía González Norvind

Desenfrenadas, kendi hayatlarından bunalmış bir arkadaş grubunun sıkıntılarından uzaklaşmak üzere bir geziye çıkmalarını anlatıyor.  20’li yaşlarında olan üç arkadaş yaşantılarının durağanlığından sıkılmışlardır. Yaşadıkları her şeye bir çizgi çekip, heyecan dolu bir yolculuğa çıkmaya karar verirler. Bu yolculuk ilk zamanlar baya keyiflidir, fakat aralarına girecek yeni bir arkadaş tüm her şeyin değişmesine neden olacaktır. 


19) Californication (2007 – 2014) | IMDb: 8.3

erotik diziler Californication

 • Oyuncular: David Duchovny, Natascha McElhone, Madeleine, Martin, Pamela Adlon, Evan Handler, Madeline Zima, Stephen Tobolowsky

Californication, yetenekli bir yazar olan Hank Moody’nin hayatını anlatıyor. Hank Moody çok yeteneklidir, fakat uzun bir süredir bir şeyler yazamıyordur. Becca Moody isminde bir kızı vardır ve onun için iyi bir baba olmak amacıyla boşandığı eşiyle birlikte yaşamayı düşünmektedir. Hank Moody’nin hayatı fazlasıyla düzensiz olduğu için tüm istekleri hep havada kalmaktadır. Bu sebeple birtakım tercihler yapması gerekmektedir.


20) Game Of Thrones (2011 – 2019) | IMDb: 9.2

erotik diziler

 • Oyuncular: Emilia Clarke, Sophie Turner, Kit Harington, Maisie Williams, Lena Headey, Jason Momoa, Peter Dinklage, Natalie Dormer, Rose Leslie

Yaz aylarının ve kış aylarının çok uzun olduğu fantastik bir diyarda, uzun seneler boyunca taht kavgaları yaşanmaktadır; tehlike çok yakındır. Fakat buradaki tek sorun bu da değildir. Taht kavgalarının dışında sürekli entrikalar dönmekte ve herkes birbirinin kötülüğü için uğraşmaktadır. Çünkü herkesin gözü Yedi Krallık’ın başı olan Demir Taht’tadır. Bu tahtın vârisi olan birçok aile mevcuttur, fakat tahta sahip olmak çok kanlı ve zordur.


21) The Tudors (2007 – 2010) | IMDb: 8.1

erotik diziler The Tudors

 • Oyuncular: Jonathan Rhys Meyers, Henry Cavill, Anthony Brophy, James Frain, Sarah Bolger, Guy Carleton, Natalie Dormer

Aşkları, agresif ve inatçı yapısıyla İngiltere tarihinde adı geçen VIII. Henry, deliler gibi âşık olduğu Anne Boleyn ardından içindeki boşluk hissini saraydaki en çekici ve güzel kadınlardan biri olan Jane Seymour ile dolduruyor. Fakat bir yandan Henry’nin yaşı ilerlemektedir, kendisinden sonra tahta geçmesi için bir erkek çocuk sahibi olması çok ama çok önemlidir.

Fakat ülkede yaşayan insanlar Henry’nin aşk hayatını ve yaşadıklarını beklemeyecek kadar kötü bir durum içerisindedirler. Halk, Kral’a karşı ayaklanma hazırlığı yapmaktadır… The Tudors İngiliz Kraliyet Hanedanı’nın entrikalarını, aşk ve arzularını, siyası çekişmelerini gözler önüne seriyor.


22) Love (2016 – 2018) | IMDb: 7.6

erotik diziler love

 • Oyuncular: Gillian Jacobs, Paul Rust, Claudia O’Doherty, Mike Mitchell, Chris Witaske

Love, Mickey ve Gus adlı iki kişinin yaşadıkları ilişkilere dayanıyor. Mickey ve Gus, hayatları boyunca istediklerini elde edememiş ve sürekli aşkı arayan iki insandır. Kız arkadaşı tarafından aldatılan ve bunun sonucunda kız arkadaşını terk eden iyi adam Gus, birçok üniversite öğrencisinin yaşadığı bir apartmana taşınır.

Oraya taşındıktan sonra şans eseri Mickey ile tanışır. Çok farklı kişilikleri olsa da aralarında bir çekim oluşur. Ve sonunda farklılıkların aşka engel olmadığını anlayacaklardır… Her ne kadar kısa bir yayın hayatına sahip olsa da Love erotik diziler denilince ilk akla gelen yapımlardan biri olmayı başarıyor.


23) Tidelands (2018) | IMDb: 6.9

Tidelands

 • Oyuncular: Charlotte Best, Marco Pigossi, Aaron Jakubenko

Cal McTeer, 10 yıl hapis yattıktan sonra Orphelin Bay adlı küçük bir balıkçı köyüne dönen genç bir kadındır. Memleketine dönen Cal, şehirde bir ceset bulur ve şehrin gizemlerle kaplı olduğunu fark eder. En gizemli olay ise köyde yaşayanların yarısının insan yarısının ise Siren olduğudur. Call McTeer cinayet, uyuşturucu ve Sirenler etrafında dönen sessizlik komplosunun üstünü örtmeyi umuyor.


24) Playing With the Fire ( 2019 -) | IMDb: 5.9

Jugar Jon Fuego

 • Oyuncular: Jason Day, Margarita Rosa de Francisco, Carlos Ponce, Laura Perico, Alejandro Aguilar

Geçmişte yaşadıkları yüzünden başı büyük bir belada olan Fabrizio, yeni bir yaşam kurmak amacıyla Kolombiya’ya göç ediyor. Burada geçim kaynakları kahve üretmek, satmak olan bir yerleşim yerine taşınır ve orada çalışmaya başlar. Bu taşındığı yerleşim yerinde üç farklı kadını kendisine âşık eder ve olaylar karışır.


25) Plan Coeur (2018 -) | IMDb: 7.2

Plan Coeur

 • Oyuncular: Zita Hanrot, Sabrina Ouazani, Marc Ruchmann, Tom Dingler, Yvan Naubron, Syrus Shahidi

Elsa bekâr, aşkta şanssız olduğunu düşünen ve bunu bir türlü anlamlandıramayan bir kadındır. Arkadaşları Elsa’nın bu duruma üzülürler. Elsa’nın aşka olan inancını yenilemek, flört etmesini sağlamak ve hayatının sıradanlığından kurtulmasına yardımcı olmak amacıyla onunla çıkacak bir eskort tutarlar. Sonuç beklediklerinden daha şaşırtıcı olacaktır…


Bilim Kurgu Dizileri

Erotik Filmler

This post is also available in: English

Kategoriler: Film & Dizi

Yorumlar (0) Yorum Yap

/