NETFLIX İZLE | Netflix Nasıl İzlenir? Netflix İzleme Yöntemleri (2020)

Netfleaks

Netfleaks

İzlemelere doyamadığım benim ❤️

Netflix izle şeklinde Google araması yapan kullanıcılar için rehber niteliğinde bir içerik hazırladık. Netflix nereden izlenir? Netflix nasıl izlenir? Netflix izlemek için ne yapmak gerekiyor? Netflix ücretli mi? Hepsi ve daha fazlasını bu içerikte! Hazırsanız başlayalım.
Öncelikle Netflix bir dijital platform. Netflix izlemek için bir akıllı mobil cihaza ya da bir bilgisayara ya da bir akıllı TV’ye ihtiyacınız var. Tabi ki internet bağlantısı da olmazsa olmazımız.
“Netflix izle” araması yaptığınızda anda Netflix’in ücretli bir platform olduğunu anlamışsınızdır.
Peki Netflix izlemenin yolları nelerdir? Gelin birlikte bakalım.

Netflix İzle 1: Netflix üyeliği satın almak (Tavsiye Edilen Yöntem)

netflix izle üyelik
Netflix, dijital dünyanın en popüler ve en çok kullanıcıya sahip film ve dizi platformu. Böyle platformlara ise dünya genelinde streaming adı veriliyor. Netflix’e aylık düzenli bir ödeme yaparak tüm Netflix içeriklerine tüm cihazlarınızdan ücretsiz şekilde ulaşabiliyorsunuz.
Netflix fiyatı aylık 17,99 TL’den başlar. Fakat bu, 3 farklı paketten en uygun fiyatlı olanıdır. Bu paketler farklı avantajlar ve sınırlandırmalar içeriyor.
Netflix’in 3 adet abonelik planı var. Netflix abonelik planları bu şekilde:
● Temel
● Standart
● Özel
Netflix’te yer alan paket açıklamalarına daha detaylı şekilde buradan ulaşabilirsiniz:

Netflix İzle 2: İllegal film ve dizi sitelerinden izlemek (Tavsiye Edilmeyen Yöntem)

Her ne kadar illegal bir yöntem olsa da geçerliliği var. Fakat yeni yapımlara hızlıca ulaşamazsınız. Ayrıca bir sürü reklam izlemek zorunda kalabilirsiniz. Bunların yanında altyazı sorunları, donma problemleri gibi birçok şey yaşayabilirsiniz.
Biz pek çok açıdan bu yöntemi tavsiye etmiyoruz.

Netflix İzle 3: Arkadaşının ya da bir tanıdığının Netflix üyeliğini ödünç almak

netflix izle
Ücretsiz Netflix izle arayışında olanlardansanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Örneğin bir arkadaşınız Netflix kullanıcısıdır ve aylık ödeme yapıyordur. Kısa bir süreliğine kullanıcı adını ve parolasını isteyip kendi cihazınızdan giriş yaparak izleyebilirsiniz.
Fakat arkadaşınız “Temel Paket” kullanıcısı ise bu paketteki aynı anda kullanılabilir ekran sayısı 2’dir. Dolayısıyla Netflix aynı anda izlemenize izin vermeyecektir.

Netflix İzle 4: Başkaları ile ortak Netflix üyeliği satın almak

Netflix üyeliğine daha az para ödemek istiyorsanız bir arkadaşınızla ya da aile bireyleri ile birlikte ortak bir üyelik satın alabilirsiniz. Netflix izlemek için bu da tasarruflu bir yöntemdir. Netflix “Standart” paketi aynı anda 2 ekran kullanımına izin veriyor. “Özel” paket ise aynı anda 4 ekran kullanımına izin veriyor. Bu şekilde de Netflix izle arayışınız son bulabilir.

Netflix İzle 5: IP TV üzerinden Netflix yapımlarını izlemek (Tavsiye Edilmeyen Yöntem)

Her şeyden önce bunun da illegal bir yöntem olduğunu belirtelim. Eğer IP TV sahibiyseniz ve IP TV sağlayıcınız Netflix yapımlarını IP TV’de sunuyorsa bu şekilde de izlemeniz mümkün.
Fakat yapımların çok azı genelde IP TV’de yer alıyor. Netflix izlemek için çok da verimli bir yöntem değil.

Netflix İzle 6: Torrent üzerinden Netflix yapımlarını izlemek (Tavsiye Edilmeyen Yöntem)

Bu da illegal bir yöntemdir. Torrent sistemi “Netflix izle” arayışınıza çare olabilir. Torrent üzerinden Netflix dizilerini ve filmlerini bilgisayarınıza indirerek izleyebilirsiniz. Fakat yine her yapıma ulaşamayacağınızı hatırlatalım. Ayrıca altyazı da burada yaşanan en büyük sorunlardan biridir.

Netflix izlemek için bizim en değerli tavsiyemiz Netflix üyeliği satın alarak tamamen yasal çerçevede bu aktiviteyi gerçekleştirmenizdir.
Netflix önerilerimize aşağıdan göz atabilirsiniz:
Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version