Girişimcilik Dünyasına İlgi Duyan Herkes Neden Big Bang’e Mutlaka Katılmalı?

İTÜ Çekirdek

İTÜ Çekirdek

İyi girişimler İTÜ Çekirdek'ten yetişir

Girişimcilik, geleceği şekillendiren bir maratondur. Fikir bulma anıyla başlayan, yatırım alıp büyümeyle devam eden ve hayallerin gerçeğe kavuşup geleceğe yön verdiği bir yolculuktur. Emek, zaman, enerji gerektiren ve desteğe ihtiyaç duyulan bir macera… İTÜ Çekirdek de girişimcilerin hayallerini gerçekleştirmek için atıldıkları bu macerada onların her an yanında olan bir hayal ortağı. Her yıl İTÜ Çekirdek tarafından gerçekleştiren ve girişimcilik dünyasına damga vuran Big Bang ise bu sene de unutulmaz olmaya hazırlanıyor.
Big Bang’te Türkiye’nin dört bir yanından İTÜ Çekirdek’e başvuran binlerce geleceğe yön vermek için çalışan girişimden sadece 20 tanesi, girişimini daha büyük kitlelere sunma fırsatı buluyor. 2017 senesinde yapılan yatırımın ve verilen ödüllerin toplam değeri 17 milyon TL’yi buldu. Tüm bu yatırımlar, yarınları güzelleştirmek ve hayatımıza değer katma amacı taşıyor.
20 İTÜ Çekirdek girişiminin sahnede girişimlerini tanıttığı Big Bang’e katılmak girişimcilere, yatırımcılara ve katılımcılara birbirinden önemli sebepler sunuyor. Geleceği şekillendiren girişimler, onları destekleyen yatırımcılar ve bu büyülü anlara şahit olan katılımcılar Türkiye’nin girişimcilik sahnesi Big Bang’te bir araya geliyor. Big Bang, yarının teknolojilerini merak edenlerin buluşma noktası oluyor.
Dünya çapında da büyük öneme sahip olan Big Bang’te erken aşama teknoloji girişimleri iş dünyasıyla da bir araya geliyor. Türkiye’nin önde gelen yatırım ağlarının ağırlandığı etkinlikte, girişimcilerle yatırımcılar tanışma fırsatı buluyor. Sahnede tanıtılan ve etkinlik alanında yer alan girişimleri tanımak isteyen katılımcılar, çok önemli bir network kurma imkanına sahip olacak. Big Bang; geleceğe daha yakından şahit olmak ve yarının teknolojilerini şimdiden öğrenmek isteyen teknoloji tutkunlarının kaçırmaması gereken bir etkinlik.
Önemli isimlerin izleyici olarak katıldığı final sunumlarında, girişimciler kendilerini ve girişimlerini ilk ağızdan tanıtma şansı bulabiliyorlar. Yatırımcıların, potansiyellerine inanarak yatırım yaptıkları girişimler, Big Bang sonrasında İTÜ Çekirdek’te bir sene boyunca erken aşama kuluçka programından yararlanmaya hak kazanacaklar ve ihtiyaç duyacakları konularda gerekli bilgi birikimi sahip olacaklar.

Türkiye’nin en önemli girişimcilik etkinliği olan ve tamamen ücretsiz katılabileceğiniz Big Bang hakkında detaylı bilgiye ve kayıt formuna buradan⇗ ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Girişimcilik, Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/