Kapgel Girişiminin Kurucu Ortağı ve CEO’su Çetin Öztoprak İntihar Etti

KKTC’de iktidarda bulunan Cumhuriyetçi Türk Partisi’de, bir dönem Eğitim Bakanlığı yapmış Canan Öztoprak’ın 33 yaşındaki oğlu Çetin Öztoprak’ın, İstanbul Şişli’de yaşadığı rezidansta intihar ettiği ortaya çıktı.
3 yıldır İstanbul’da yalnız yaşayan Çetin Öztoprak, kurucu ortağı  olduğu Kapgel adlı kurye girişiminin CEO’luğunu da yürütüyordu. Şirket, internet sitesi ve cep telefonu uygulamaları üzerinden her türlü ürünü müşterileri adına satın alarak evlere servis yapıyordu.
Çetin Öztoprak’ın cesedi, 3 gündür kendisinden haber alamayan arkadaşlarının dün gece rezidans yönetimini aramasıyla ortaya çıktı. Rezidans yönetiminin, çilingirle girdiği dairede Çetin Öztoprak’ın kanlar içindeki cesediyle karşılaşıldı. İlk çıkarımlar, Öztoprak’ın yanında bulundurulan ruhsatsız tabanca ile intihar ettiği yönünde oldu. Çetin Öztoprak’ın bir süredir şirketindeki işlerin iyi gitmemesi nedeniyle psikolojik tedavi gördüğünün de altı çiziliyor.
KKTC Başkonsolosu Fahri Yönlüer, İstanbul emniyetinden aldıkları bilgilerin ışığında, olayın intihar olduğunu söyledi ve şu ifadelere yer verdi:

“Cok üzgünüz ancak ilk bulgular Çetin Öztoprak’ın tabancası ile intihar ettiği yönünde. Polis çok yönlü araştırmasını sürdürüyor”

Kategoriler: Gündem, Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/