Fotoğraflardaki Arka Planı Tek Dokunuşla Silebilen Online Araç

At Direktör

At Direktör

"Mükemmel fikirlere sahip olmak, onları satamadığınız sürece işe yaramaz."

İnternette fotoğrafların arka planlarını temizleme işlemini gerçekleştiren pek çok programa ulaşabilirsiniz. Fakat bunun için programı indirmek, bilgisayara yüklemek ve işlemi nasıl gerçekleştireceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Yeni çıkan bir online tool ise bu işlemi tek tıkla hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.
Bu işlemi en iyi yapabileceğiniz program hepimizin bildiği gibi Adobe Photoshop. Ama Photoshop kullanmadan birkaç basit adım ile istediğiniz görseldeki arka planı temizleyebilirsiniz. Online (tarayıcı tabanlı) bir araç olan Remove, bu imkanı sunuyor. Remove’da arka planını temizlemek istediğiniz görseli bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz ya da internette yüklü olan bir görselin URL’sini girerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Arka tarafta çalışan yapay zeka şu an yalnızca “insan” algılama üzerine. İnsanları “ana öğe” olarak algılayan yapay zekaya bu öğe dışındaki her şeyi “arka plan” olarak belirliyor ve siliyor.
Remove’daki kişisel kullanımları ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ama boyutu seçerek indirme noktasında bazı sınırlandırmalar var. Remove 4K fotoğrafları da işleyebiliyor. Dosya boyutu olarak da maksiumum 8 MB’ı destekliyor.

Remove’a buradan⇗ ulaşabilir, aşağıdaki videodan işlemin nasıl gerçekleştiğini izleyebilirsiniz.

This post is also available in: English

Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/