ESL Türkiye Yaz Dönemi Stajyer Alımları

ESL Türkiye olarak yaz dönemi süresince, bizimle beraber eğlenecek ve kendini yeni tecrübeler katacak stajyerler arıyoruz!

Staj dönemi yaz ayının tüm sürecini kapsayacak şekilde, okul kapanış tarihinde başlayıp, başlangıç tarihine kadar devam eden bir süreç olacak. Bu süre zarfında staj yapmak isteğinizi belirten ve kendinizi tanıtan bir yazınızı, özgeçmişinizi, sosyal medya ve iletişim adreslerinizi belirten bir elektronik postayı [email protected] adresine göndermeniz başvuru sürecinizin ilk adımı için yeterli olacaktır. Lütfen mail içeriğinizde hangi alana başvurmak istediğinizi de belirtin.
Staj için başvurabileceğiniz alanlar: 
Sosyal Medya
E Spor dünyasını yakından takip eden, kendi etkinlik ve canlı yayınlarımızda içeriğimizle uygun ilerleyen sosyal medya içeriklerinin üretilmesi gibi konularda son kullanıcıyla birebir temas yakalayabileceğiniz bir alan.
Canlı Yayın Asistanı
Her hafta yoğun canlı yayın programımızda bizlere destek olarak canlı yayının ilk basamağından başlayarak teknik basamaklarına kadar birçok alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu alanda yoğun tempo ile çalışmaya varım diyorsanız adaylığınızı bekliyoruz!
Grafik Tasarım
Canlı yayın grafiklerinden tutun, sosyal medya içeriklerine kadar büyük bir havuzda tasarımcı kimliğinizi ortaya koyarak bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.
Metin Yazarı
İçeriklerimizi yazıp, kampanya kurgularını oluşturup güzel projelerin süper fikirlerini üreten OYUNCU!
Pazarlama&Satış
Müşterilere sunulacak paketlerin oluşturulması, müşteri ilişkilerinde kendini geliştirecek, raporlama konusuna destek olacak ESL ürünlerine hakim olacak kişilerin aday olabileceği bir alan.
Kategoriler: Kariyer

Yorumlar (0) Yorum Yap

/