Cezaevinden Modelliğe Uzanan Hikaye :İki Farklı Göz Rengine Sahip Mekhi Alante Lucky

28 Şubat 2019

 

 

 

 

  Mekhi Alante ABD’de yaşayan bir Afro-Amerikan. Dış görünüşüyle oldukça ilgi toplayan Lucky , sahip olduğu heterokrami hastalığı nedeniyle iki farklı göz rengine sahip.Bu durum dikkatleri üzerine toplamakta gecikmemiş ve hayatına bambaşka bir yön vermiş.

 

   Mekhi , 2016 yılında çalıntı araç kullanımı sebebiyle ABD’nin Kuzey Karolina eyaletinde tutuklanıp hapishaneye yerleştirilmiş. Cezaevine girerken çekilen mahkumun fotoğrafları bir şekilde sosyal medyaya sızdırılmış ve büyük ilgi toplamış.

 

  Cezaevinden çıktıktan kısa süre sonra bir ajans tarafından keşfedilen Mekhi , modelliğe adım atmaya karar vermiş.  Şu sıralar Instagram hesabını yeni açmış olmasına rağmen 100Bin’i aşkın takipçiye sahip olan Mekhi kariyerinde emin adımlarla ilerlemeyi vadediyor.

 

  Başarılı modellik kariyerinde yeni hedeflere ulaşacağından şüphe uyandırmayan Lucky ,  New York moda haftası başta olmak üzere bütün moda haftalarında podyumun ilgi odağı olacağı kesin.

 

 

 

 

 

 

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Pandemi ile ticaretten eğitime, içerikten sosyal yaşama kadar her noktada dünyanın dijitalleşmesi giderek hızlandı. Dolayısıyla sosyal medyada büyük kitlelere ulaşmak hem m...

2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo 2022’de Instagram Hesabınızı Büyütmek İçin Bilmeniz Gereken 5 Efsane Tüyo

Yorumlar (0) Yorum Yap

/