Brawl Stars Hile 2023 | Elmas Hilesi, Altın Hilesi, APK – Güncel

Shelly

Shelly

Brawl Stars!

Brawl Stars hile için doğru yerdesiniz. Son zamanların en sevilen mobil oyunlarından Brawl Stars hilesi ile ilgili tamamen çalışan ve gerçek hileleri sizler için derleyerek bilgi kirliliğinin önüne geçmeye kararlıyız.
Brawl Stars hile adı altındaki tüm tezgahlara dikkat! APK’ler de gerçek Brawl Stars oyunu değil! Bunların tamamı zaman kaybına ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilir! Detaylıca anlatıyoruz.
Supercell firmasının yeni oyunu Brawl Stars arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur. Brawl Stars tüm dünya çapından geniş oyuncu kitlesine sahip. Oyunu 3×3 takım olarak oynayabiliyorsunuz.
Bunun dışında tek başınıza 10 kişilik hayatta kalma mücadelesi de verebilirsiniz.
 

Brawl Stars Hile | Brawl Stars Elmas Hilesi ve Altın Hilesi

Brawl Stars Hile
Brawl Stars oyununda yazılımsal hileler mümkün değil arkadaşlar. Yıllarca mobil oyun sektöründe var olan ve yılda milyon dolarlar kazanan bir şirket olan Supercell sizce böyle bir şeye izin verir mi?


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Brawl Stars hile konusunda tahmin ettiğinizden daha ciddi! Bakın Supercell resmi sayfasında bu durumu aynen şöyle açıklıyor:
“Bot ve mod kullanımını hile olarak görüyor ve oyuncularımızın bahsi geçen tüm programları cihazlarından kaldırmalarını öneriyoruz. Yasak üçüncü taraf yazılımlar ile adil olmayan avantajlar elde etmeye çalışmak, ilgili hesapların kalıcı olarak engellenmesine neden olur.”

 

 

 

Supercell şirketi zaten başta Brawl Stars olmak üzere tüm oyunları için “Güvenli ve Adil Oyun Ortamı” adı altında bir politikası olduğunu da vurguluyor.
Gördüğünüz, tıkladığınız tüm hileler bir şekilde gün sonunda kendilerine fayda sağlamaya çalışan insanların bir çeşit tezgahı aslında.
Resmi gibi görünen “Brawl Stars hilesi” sayfaları tasarlayıp buradan insanların kendi sosyal medyalarını takip etmelerini istiyorlar. Brawl Stars hile olayı tamamen yalan dolan. Neden mi? Gelin anlatıyoruz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Brawl Stars hilesi şeklinde girdiğiniz siteler önce kullanıcı adı girmenizi ve telefonunuzun işletim sistemini seçmenizi istiyor. Ama oyunda kullanıcı adları ayrıştırıcı değil. Yani mesela “kaptan34” kullanıcı adında ve Andorid platformu üzerinde olan bir sürü oyuncu olabilir.
Brawl Stars’ta kullanıcıları birbirinden ayıran ID’dir. Dolayısıyla zaten bu vaat edilen altınların, elmasların kime gideceği belli değil. İkincisi bu adımları tamamladıktan sonra sizden bazı sosyal medya profilllerini takip etmenizi istiyor.

 

 

 

Arkadaşlar girdiğiniz kullanıcı adı ile sosyal medyadaki takibin teorik olarak hiçbir alakası yok. Yani sosyal medyadaki hangi takipçinin siz olduğunu sistem bilemez ki. Aslında buradan kendilerine takipçi kasıyorlar anlayacağınız.
Bug adı altında verilen taktikler ya da oynanış taktikleri gerçek olabilir. Bunlara hiçbir şekilde itirazımız yok. Hatta bunlara kulak vermenizi tavsiye ederiz.
 
Ama bir kullanıcı adı girip size elmas, altın, para, yıldız puanı vs göndereceğini vaat eden Brawl Stars hile platformlarından uzak durun, şayet böyle bir şey mümkün değil. Artı olarak bu durum Brawl Stars hilesi yapmaya çalışırken hesabınızı kaybetmenize neden olabilir.

 

 

 


Brawl Stars APK hilesi olayı nedir?

Brawl Stars apk hilesi
Brawl Stars APK hilesi konusunda da söyleyeceklerimiz var. APK’ler alternatif uygulamalardır. Brawl Stars ekibi üçüncü parti yazılımlara izin verilmediğini açıkça belirtiyor. Yani APK olarak indirdiğiniz o uygulamalar Brawl Stars oyunu değil. Adı ve oynanışı aynı olsa da Brawl Stars’ın bir alternatifi, bir simülasyonu gibi düşünün. Sizin gibi hile kasmak isteyenlerle oynadığınız ya da gerçek olmayan savaşçılarla savaştığınız başka bir oyun gibi düşünün. Yani başka bir şey oynamaya başlıyorsunuz o saatten sonra, Brawl Stars’ı değil.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

En iyi oyuncular gerçekten oyuna emek verenler ve en nihayetinde ödeme yapanlar. Dolayısıyla emek vermeden ya da bedel ödemeden Brawl Stars’ta iyi bir yere gelmeniz çok da kolay değil.

 

 

 


Brawl Stars Sınırsız Elmas

Silah alabilmeniz için ve karakterlerin kilidini açabilmeniz için altın ve elmas sahibi olmanız gerekiyor.
Oyunu oynadıkça altın ve elmas sahibi olabilirsiniz. Bazı insanlar beklemek yerine hemen ulaşmak istedikleri için hile yapıyorlar.
Oyunda ilerlemek için çeşitli internet sitelerinde hileler bulunuyor. Bu hilelerin tamamı sizi kandırmak için kurulmuş tezgah.

 

 

 


Brawl Stars Elmas Hilesi Nasıl Yapılır?

Brawl Stars Elmas Hilesi
Brawl Stars elmas hilesi olayı ile ilgili dikkat! Piyasada çok fazla sayıda hile yöntemi ve sitesi bulunuyor. Bunları denerken çok önemli konulara dikkat etmeniz gerekiyor.
APK yükleme yöntemi telefonunuza zararlı yazılımlar bulaştırabilir. Facebook hesabınız, mailiniz çalınabilir. Banka yada kredi kartı bilgilerinize ulaşılabilir. Bunun için çok dikkatli olmalısınız.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ücretsiz altın ve elmas gönderen hiçbir site sizden kredi kartı bilgilerinizi istemez. Telefon numaranıza kod göndermek istemez. Bunu yapan siteler dolandırıcıdır. Bu tarz sitelerden uzak durmalısınız.

 

 

 


Elmas Hilesinde Ban Riski Var mı?

Elmas Hilesinde Ban
Her hile yönteminde olduğu gibi bu yöntemlerde de ban riski var. Araştırdığınızda binlerce kullanıcının hile yapmaya çalıştığı için banlandığını göreceksiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hiçbir oyun firması hile yapılmasına izin vermez. Ancak bazı oyunlarda hile yapmak mümkündür, bu hileler apk ve benzeri dosyalar aracılığı ile yapılmaktadır.
Oyun firması Supercell bu hileleri takip edip açıkları kapatmaktadır. Bir yöntem bulunsa bile size ulaşmadan kapatılacaktır.

 

 

 


Brawl Stars Karakter Kilidi Açma

Oyuna girdiğinizde size standart bir karakter verilir. Karakter ile uzak mesafede kötü sonuçlar alırsınız. Ancak yakın mesafeden etkili vuruşlar yapabilirsiniz.
Uzak mesafeden de iyi atış yapabilmek için karakter kilitlerini açmalısınız. (Bea, Bibi, Piper, Frank vb. karakterler) Oyunu oynadıkça yeni karakterlerin kilitlerinin açıldığını göreceksiniz. Elmas ve altın sahibi oldukça karakter kilitlerini daha hızlı açabileceksiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oyunda mega kutular ve jeton katlayıcılar bulunuyor. Bunları gözden kaçırmayın. Brawl Stars oyununda karakterler kutulardan çıkmaktadır. Kutu kazanabilmek için görevler yapmanız gerekiyor.
Showdown’da harika karakterler bulunmaktadır ancak bazılarının kilidini açmak zaman almaktadır. Karakterler hem Brawl Stars’ta hem de Showdown’da önemlidir.
Burada önümüze engel olarak Brawl Pass çıkıyor. Brawl Pass parayla satılıyor ve ücretsiz olarak sahip olmak mümkün değil.

 

 

 


Tamamen Yasal Olan 4 Brawl Stars Hilesi

Brawl Stars hilesi
Brawl Stars Hilesi 2023 – 1: Google Play Store’da Google’ın kendi uygulaması olan Google Ödüllü Anketler adı altında bir uygulama var. Bu uygulamayı indirip buradaki anketleri yaptıkça Google Play Store hesabınızda nakit para birikmeye başlıyor. Bu parayla Brawl Stars’ta elmas, altın satın alabilirsiniz.
 
Brawl Stars Hilesi 2023 – 2: Oyna Kazan isimli bilgi yarışmasında para kazanarak bu paralarla elmas satın alabilirsiniz. Basit sorulara cevaplar vererek para kazanmanız gayet mümkün.

 

 

 

Brawl Stars Hilesi 2023 – 3: Brawl Stars’ın eskiden Rush Wars adında bir oyunu vardı. Brawl Stars içindeki yardım penceresine gidip bu oyuna zamanında para harcadığınızı bu yüzden mağdur olduğunuzu ve oraya yaptığınız yatırımın Brawl Stars’a aktarılmasını talep ediyorsunuz. Ve sürpriz!
Brawl Stars Hilesi 2023 – 4: Gününüzün birkaç saatini ayırarak çok güzel para kazanabilirsiniz. İnternet artık birçok yönden bu yapmanız olanak tanıyor. Biz daha öncede internetten para kazanma yolları adlı bir içerik hazırlamıştık. Dilerseniz legal ve güvenilir biçimde internetten para kazanma yollarını anlattığımız içeriğimize göz atabilirsiniz. Bu şekilde ister Brawl Stars’ta ister diğer oyunlarda item satın alabilirsiniz.

 

This post is also available in: English Français Español Deutsch

Kategoriler: Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/