79 Yaşındaki Bir Adamın Kusursuz Atlayışı

Hatice Dirgen

Hatice Dirgen

Editör @ceotudent

2 Nisan 2017

Dünyanın en öncü ilaç firmalarından biri olan Merck, WE100 projesiyle en az 100 yaşına kadar sağlıklı bir yaşamı ve toplumun yaşlılığa olan bakış açısını değiştirmeyi amaçlıyor. İtalya’da çocukların antrenman yaptığı bir havuzda sosyal deneyini gerçekleştirerek aslında hiçbir şey için geç kalınmadığını, herkesin her yaşta istedikleri şeyleri yapabileceklerini gösteriyor.

Videoda Pino Auber’den daha genç olmasına karşın, Pino’nun yapmak üzere olduğu atlayış için geç kaldıklarını düşünen anne-babalara inat Pino, tramplene çıkarak büyük yankı uyandıracak kusursuz bir atlayış gerçekleştiriyor.

Atlayış sonrası Pino Auber, ilk atlayışını 57 yaşında gerçekleştirdiğinin yanında yaptığı şeyin ona ne kadar keyif ve neşe kattığından bahsederek yaşın sadece bir numaradan ibaret olduğunu ve ilkler için hiç bir zaman geç kalınmayacağını bizlere yansıtıyor.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (1) Yorum Yap

[…] post 79 Yaşındaki Bir Adamın Kusursuz Atlayışı appeared first on […]