Wonder Women VS DC.

Hsjsj

Ceotudent Kullanıcısı

DC filmlerinin gişe rekoru Wonder Woman desteğiyle kırıldı…

DC filmleri denildiği zaman hepimizin aklına aşağı yukarı aynı şeyler geliyor: Batman v Superman’in maruz kaldığı yoğun eleştiriler ve Suicide Squad’ın yarattığı hayal kırıklığı. Buna rağmen Warner Bros.’un gişeden elde ettiği kazanca baktığımızda çok ciddi bir problem olmadığını görüyoruz.

DC Sinematik Evreni’nin başlangıcı kabul edilen Man of Steel vizyonda kaldığı süre boyunca 668 milyon dolar kazandırdı. Onu takip eden Batman v Superman: Dawn of Justice‘in kazancı ise 873 milyon dolar seviyesinde kaldı. Hayal kırıklığı olan Suicide Squad ise 745 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Bu listeye son olarak başrolünde Gal Gadot’un yer aldığı Wonder Woman eklendi. Gösterim süreci devam eden yapım şimdiye kadar 714 milyon dolar kazandırdı. Wonder Woman’ın büyük ilgi görmesi sayesinde DC filmlerinin toplam gişe hasılatı 3 milyar dolar sınırını aştı.

Gelecek yıllarda vizyona girecek olan Justice League, The Flash, Aquaman, The Batman ve Wonder Woman 2 gibi projelerle bu kazancın daha da katlanması bekleniyor. Elbette gişede arzu edilen başarıya ulaşabilmek için Warner Bros.’un izleyicilerin isteklerine kulak kabartması ve Wonder Woman ile elde edilen çizginin sürdürülmesi gerekiyor.

Gal Gadot ?

Oynadığı ‘Wonder Woman’ karakteriyle 600 milyon dolar gişe hasılatı yakalayan aynı adlı filmin İsrailli başrol oyuncusu Gal Gadot kimdir? Oynadığı rol için 300 bin dolar ücret alan Gadot, Hızlı ve Öfkeli serisindeki Gisele Yashar rolü ile tanınmıştı…
İsrail’de Bar Refaeli‘den sonra beğenilen ve en çok kazanan ikinci model olmuştur.

Sonradan başladığı üniversitede hukuk okurken Quantum of Solace’de yer alacak Bond kızı “Camille Montes” rolü için yapılan seçmelere çağrıldı bunun sonunda ise oyuncu yönetmeni tarafından Hızlı ve Öfkeli 4 filmi için seçildi.
2009 yılında “Hızlı ve Öfkeli 4” filminde Gisele Harabo karakterini canlandırırken, Paul Walker, Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Laz Alonso ile birlikte oynadı. Bundan sonra bu filmin serisi çekilen tüm versiyonlarında rol aldı.
2012 yılında Shalom Life ‘da yayımlanan “Dünyadaki en yetenekli ve muhteşem 50 Yahudi kadın ” sıralamasında model Bar Refaeli ve oyuncu Eva Green‘in ardından 5. sırada yer aldı
Kategoriler: Başarı, Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/