LinkedIn’den Takip Etmeniz Gereken İlham Verici 5 İsim

467 milyon kullanıcısıyla LınkedIn, başarılı olmak isteyen iş insanları için olmazsa olmaz bir platform. Başarıyı yakalamış insanlar, LınkedIn’i efekif bir şekilde kullanarak kariyeriniz için faydalı bilgiler veriyor.
Kendinizi geliştirmek için LinkedIn’den takip etmeniz gereken 5 ilham verici kişiye bakalım:

1) Gary Vaynerchuk

Özellikle yirmili yaşlarında bir şeyler yapmak isteyen gençlere tavsiyelerde bulunan Vaynerchuck, dijital dünyanın en başarılı isimlerinden biri. Ayrıca girişimcilik ve sosyal medya ile ilgili birçok kitabı bulunmakta.

Gary Vaynerchuck’ı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Gretchen Rubin

Düzenli olarak her hafta LinkedIn’den makalelerini paylaşan Gretchen Rubin, dünyada çok satanlar listesinde olan “The Happiness Project” kitabının yazarı.
Gündelik hayatta bilimsel arka planı olan içerikler okumak için Gretchen Rubin’i takip edebilirsiniz.

Gretchen Rubin’i takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.


3) Daniel Goleman

“Duygusal Zeka”, “Odak” ve “Sosyal Zeka” gibi kitapların yazarı Daniel Goleman, kitapların da adından anlayacağınız üzere belli kavramların üstünde durarak bilimsel içeriklerini paylaşıyor. Kolay anlaşılır ve etkili bilgiler sunduğu için Daniel Goleman, takip edilmeye değer bir profile sahip.

Daniel Goleman’ı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.


4) Guy Kawasaki

Girişimcilik, rekabet, iş sanatı ve pazarlama konularında 10 farklı kitabı olan Kawasaki, LinkedIn’de de popüler dergilerde yayınlanmış makalelerini, teknolojik gelişmeleri ve girişimcilikle ilgili faydalı içerikler paylaşıyor.
Guy Kawasaki’yi takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

5) Brendon Burchard

“Başarı için takıntılı olmak”, “Bilimi kullanarak nasıl başarılı olunur?” gibi konseptler üzerinden başarıyla ilgili düşüncelerine bilimsel bir altyapıyla kitaplarında ve içeriklerinde yer veren Brendon Burchard, takip edilmesi gereken bir profile sahip.
Brendon Burchard’ı takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.
Kategoriler: Başarı

Yorumlar (0) Yorum Yap

/