Girişimcilik Topluluğu Startup Trakya Hazır!

Startup Trakya

Startup Trakya

Trakya'nın girişimcilik ekosistemini oluşturmak ve geliştirmek amacı ile kurulmuştur.

28 Kasım 2017

Merhaba Girişimci / Girişimci Adayı,

Startup Trakya, faydalı girişimciliğin gücüne ; bu girişimlerin tahmin edilemeyecek kadar hızlı ve olumlu yönde bölgemizi ileriye götüreceğine inanır. Aynı zamanda topluluğumuz bizlerden sonraki nesillere yenilikçi ve üretici bir ekosistem bırakmak için çalışır.

Dünya’yı ileriye götüren girişimlerin tamamı inovatif bir ortamın sonucunda gerçekleşmiştir. İnovatif ortam rekabet içerisinde değil, birlik içerisinde oluşturulur ve topluluğumuzdaki girişimler rekabet’e değil yardımlaşmaya inanır. Bu inancın ötesinde bilgilerini ve tecrübelerini Trakya’daki Startuplar ile paylaşır.

Bölgemizdeki girişimcilerin çok ama çok kısa bir süre içerisinde takip eden değil, ileriye götüren startuplar üreteceğine inanıyoruz. Bu sebeple Bizler girişimciliğin bir üst boyutunda faaliyet göstereceğiz; bu üst boyutta yapay zeka, robotik ,yazılım, enerji, eğitim ,tasarım, sanal gerçeklik ve uzay gibi alanlara odaklanıyoruz.

Girişimci & girişimci adaylarının kendileri gibi sıra dışı insanlarla dostluklar kurmak ve birlikte üretmek istediğini biliyoruz. Artık bu arzuyu gerçekleştirme zamanı geldi. Hayalini kurduğumuz bu ekosistemi sadece ve sadece girişimcilerin oluşturabileceğini unutmayın ve girişimcilerin oluşturduğu topluluğumuza hemen katılın.

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap