Girişimcilik Topluluğu Startup Trakya Hazır!

Merhaba Girişimci / Girişimci Adayı,

Startup Trakya, faydalı girişimciliğin gücüne ; bu girişimlerin tahmin edilemeyecek kadar hızlı ve olumlu yönde bölgemizi ileriye götüreceğine inanır. Aynı zamanda topluluğumuz bizlerden sonraki nesillere yenilikçi ve üretici bir ekosistem bırakmak için çalışır.

Dünya’yı ileriye götüren girişimlerin tamamı inovatif bir ortamın sonucunda gerçekleşmiştir. İnovatif ortam rekabet içerisinde değil, birlik içerisinde oluşturulur ve topluluğumuzdaki girişimler rekabet’e değil yardımlaşmaya inanır. Bu inancın ötesinde bilgilerini ve tecrübelerini Trakya’daki Startuplar ile paylaşır.

Bölgemizdeki girişimcilerin çok ama çok kısa bir süre içerisinde takip eden değil, ileriye götüren startuplar üreteceğine inanıyoruz. Bu sebeple Bizler girişimciliğin bir üst boyutunda faaliyet göstereceğiz; bu üst boyutta yapay zeka, robotik ,yazılım, enerji, eğitim ,tasarım, sanal gerçeklik ve uzay gibi alanlara odaklanıyoruz.

Girişimci & girişimci adaylarının kendileri gibi sıra dışı insanlarla dostluklar kurmak ve birlikte üretmek istediğini biliyoruz. Artık bu arzuyu gerçekleştirme zamanı geldi. Hayalini kurduğumuz bu ekosistemi sadece ve sadece girişimcilerin oluşturabileceğini unutmayın ve girişimcilerin oluşturduğu topluluğumuza hemen katılın.

Kategoriler: Girişimcilik, Teknoloji

Yorumlar (0) Yorum Yap

/