Bildiğiniz Her Şeyi Unutun, İş Hayatında Başarılı Olmak İşte Bu Kadar Kolay

İşimizde başarılı olmak için çok çalışıyoruz, deneyimler ediniyoruz, kitaplar okuyoruz, insanlarla konuşuyoruz ve daha pek çok şey yapıyoruz. Şimdi durun ve birkaç dakikalığına da olsa bu konuda bildiğiniz her şeyi unutun.

Birkaç günde stajyer pozisyonundan yönetici pozisyona geçmek, başarı merdivenlerini hızlıca tırmanmak, tüm şirketin göz bebeği olmak, medyanın odağında yer almak, televizyon programlarında boy göstermek, ilham veren konuşmalara imza atmak, iş dergilerine kapak olmak ve dahası… Kulağa nasıl geliyor?

Birazdan bu etkileyici serüvene tanık olacak, iş hayatında başarılı olmanın sanıldığından daha kolay olduğunu göreceksin. ?

Digitalent, Türkiye’nin en iyi genç yeteneklerine, profesyonel iş hayatına başlamadan önce kendilerini keşfetmelerini ve iş dünyasını yakından tanımalarını sağlamak için tasarlanmış yıl boyunca sürecek bir yolculuk.
Bu yolculukta önemli eğitimlerle ve etkinliklerle gelişimine yatırım yapabilecek, Türkiye’nin dijital bankasının bir parçası olmayı en iyi şekilde deneyimleyebileceksin.

İş hayatına bir adım önde başlamak için Yapı Kredi Digitalent Genç Yetenek Programı’na başvur!

Detaylı bilgiye ve başvuru sayfasına buradan⇗ ulaşabilirsiniz.
Kategoriler: Başarı

Yorumlar (0) Yorum Yap

/