40 Ülke Arasından Seçeceğin Herhangi Bir Ülkede Staj Yapmak İster misin?

Yurt dışında staj yapmak! Bu deneyimin pek çok yönüyle önemli avantajlar sağladığı artık yadsınamaz bir gerçek. Bir düşünsenize, farklı kültürlere ev sahipliği yapan bir ülkede, dünyanın her köşesinden yetenekli insanlarla network kurma fırsatına sahip olmak, yeni vizyonlar edinmek ve kariyerinize global deneyimlerle adım atmak… Fazlasıyla heyecan verici! ? Eğer sen de bunları duyduktan sonra “Artık yerimde duramam!” diyorsan şu an tam da aradığın fırsatla karşılaşmış olabilirsin: BAT Battle of Minds Competition
Bu değerli fırsata gelin birlikte bakalım.

Dünyada 50.000’i aşkın çalışanı olan British American Tobacco, Battle of Minds’ın bu yıl ikincisini düzenliyor. Battle Of Minds, 40 farklı ülkenin katıldığı online bir vaka analiz yarışması.

Vakalar, gerçek ya da kuramsal bir iş durumunu temel alan, belli gerçekler ve veriler içeren çalışmalardır. Vaka analizi ise vakanın mevcut duruma uyarlanıp çözüm önerileri üretilmesi ve uygulama planının eyleme aktarılmasıdır.

Katılımcılar bireysel olarak başvuru yapıyorlar. Yarışma 5 hafta sürüyor. Peki yarışmada kimden ne isteniyor?

Yarışma sürecinde katılımcılardan var olan 3 adet Business Case’den birini ya da kendi oluşturacakları başka bir Case’i çözmeleri ve videolarını sisteme yüklemiş olmaları bekleniyor. Yarışma 17 Eylül’de başlıyor ve 25 Ekim’de bitiyor.

Başarılı olanlar lokal yarışma için BAT Türkiye ofisine davet ediliyor ve lokal turda yarışıyorlar. Lokal turda kazanan 3 yarışmacı bölge turu için 1 takım oluşturuyor.

Lokal turu kazananlar BAT Türkiye ofisinde staj hakkını da garantilemiş oluyorlar.

Bu ekip daha sonra bölge bazlı yapılan turda Türkiye’yi temsil ediyor. Eğer ekip bölgede de başarılı olursa, final için bütün ülkelerin kazananları ile yarışmak üzere Londra’ya gidiyor.

Uçak ve konaklama masrafları tamamen BAT tarafından karşılanıyor.


Ekip Londra’da da kazanırsa ekip üyeleri 40 ülke arasından seçecekleri bir BAT ofisinde staj yapma şansı kazanıyor.

İşte bu noktada hayaller gerçeğe dönüşüyor! ?

BAT Battle of Minds Competition için başvuru şartları nelerdir?

Hiçbir bölüm ve sınıf kısıtlaması yok! 18 yaşının üstünde olmak, öğrenci veya yeni mezun olmak yeterli.

Hayallerini süsleyen bir kariyer başlangıcı için BAT Battle of Minds Competition 2019⇗ seni bekliyor!

Detaylı bilgiye ve başvuru sayfasına buradan⇗ ulaşabilirsin.

Kategoriler: Kariyer

Yorumlar (0) Yorum Yap

/