WooCommerce Aras Kargo Entegrasyonu

Kargo firmaları dendiğinde akla ilke gelen şey nedir? Zamanında ulaşmayan kargolar, yanlış adrese teslimler çoğu kargo şirketinin eksileri olarak hanelerine yazılmış durumda. Günümüzde bir çok insan kargo şirketlerinden yakınıyor. Kimisi müşteri memnuniyeti ilkesinin ihlalinden, kimi ise kargoların fahiş fiyata ve kalitesiz bir şekilde teslim edilmesinden bıkmış bir durumda.

Türkiye kargo sektöründe bir çok firma hizmet vermektedir. Geçmişte yukarıda anlatılan sıkıntıları yaşayan kargo firmaları bu gün bu sorunları düzeltmek için canla başla mücadele etmekte. Barındırdıkları çalışanları değiştirmekten tutun müşteri temsilcilerine kadar değişikliklere gitmektedir. Fakat kargo işi bu tür insani durumlardan çok bir mühendislik sorunu olarak ele alınmalıdır.
Aras Kargo artık bu tür ilkel sorunları geçmişte aştığı için mühendislik sorunlarına odaklanmıştır. Daha iyi ve kaliteli bir lojistik anlayışı benimseyerek global çağa ayak uydurmaya aday bir kargo firmasıdır.
WooCommerce Aras Kargo Entegrasyonu Eklentisi ise Aras Kargo’nun artık kargoda öncü olduğunu ve kargo dünyasına farklı bakış açısı sunduğunu kanıtlıyor.
 
WooCommerce Aras Kargo Entegrasyonu Eklentisi Nasıl Bir Uygulamadır?

Aras Kargo, bu eklentisi ile birlikte kargo sektöründe rakiplerine göz dağı vermektedir. Artık sokak aralarındaki bakkalların bile elektronik ticaret üzerinden satış gerçekleştirdiğini biliyoruz. Kargo şirketlerinin yazılımsal araçlar ile sektörde hamle yapması kaçınılmaz bir gerçeklikti.

WooCommerce Aras Kargo Entegrasyonu Eklentisi ise sizleri bir çok zahmetten kurataracak ve zamanınızı size kazandıracaktır. 
Bu eklenti kullanıcı tarafında bir çok farklı özelliğe sahiptir. Bir gönderiyi kargolamak isteyen birisi öncelikle ne yapardı? Sadece bu soru değil, aklınıza kargo ile ilgili gelebilecek soruların yer aldığı bir entegrasyon eklentisinden bahsediyoruz.
Bu eklenti, göndericinin barkod oluşturmasını dahi sağlıyor. Bir çok kargo adımının takibini yapmak mümkün. Kargo ulaştığı zaman artık anında haberiniz olacak. Bunlar eklentinin basit özellikleri. Kullanıcı tarafındaki daha bir çok özelliği keşfetmek ve hemen bu eklentiyi indirip incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.
Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/