Victoria’s Secret Modelliğine İlk Türk Aday: Dilan Deniz Çiçek

WonWoman

WonWoman

Kırmızı her zaman kazanır | @SouthCarolina

Dilan Çiçek Deniz 23 yaşında genç bir oyuncu. Onu ilk kez 2014 Miss Turkey güzellik yarışmasında aldığı ikincilik derecesi ile tanıdık. Dilan bu dereceden tam bir yıl sonra Türkiye’yi temsil etmek adına Miami Kainat Güzellik Yarışması’na katıldı. Modellik zamanla yerini oyunculuğa bıraktı. Genç oyuncu Tatlı Küçük Yalanlar, Güneşin Kızları, Bodrum Masalı dizilerinde rol aldı. Şu anda da Çukur dizisindeki Sena rolüyle kendisini daha geniş kitlelere duyurdu. Dilan Çiçek Deniz şu sıralarda bir yandan Victoria’s Secret ile anılmaya başlandı. Ben de kendisinin bu süreçteki hikayesinden kısaca bahsettim.

Dilan Çiçek Deniz, Sivas doğumlu. Kendisi üniversite için İzmir’e ve daha sonra oyunculuk için İstanbul’a yerleşiyor.

Üniversitede Turizm İşletmeciliği okumaya başlayan güzel oyuncu, aslında hayalinin Karşılaştırmalı Edebiyat okumak olduğuna karar verip tekrar sınava girmiş.

Kendisi 15’li yaşlarındayken “Güneşi Annem Sandım” adında bir şiir kitabı yazıp yayımlıyor.


Dilan Çiçek Deniz geçen yıl oyunculuk eğitimi için Los Angeles’ta yer alan dünyanın en ünlü ajanslarından biriyle çalışmaya başladı.


Bu yıl Çukur dizisindeki Sena rolüyle büyük bir çıkış yakalayan oyuncu bu yaz dizi tatildeyken de New York’a gitti.


New York’ta Victoria’s Secret seçmelerine katılan Dilan, New York basını tarafından da büyük bir ilgiyle karşılandı.


Dilan dünyanın her yerinden, her yıl milyonlarca başvuru alan Victoria Secret seçmelerinde olumlu bir izlenim bırakarak önemli bir aşama katetti ve Cast Direktör ile görüşmeye gitti.


“Çok önemli kişiler ile tanıştım”

Dilan duygularını şu sözleriyle açıkladı:

“Eğer defilede yer alma fırsatı yakalarsam yurt dışında oyunculuk kariyerime adım atmam için çok önemli bir şans olacak, bu yüzden çok heyecanlıyım. Çok önemli kişiler ile tanıştım.”


Bu aşamada olumlu sonuç elde edebilirse Dilan gelecek yıl Victoria Secret meleği olacak.

Meleklerden biri olduğu takdirde Dilan Çiçek Deniz’i her yılbaşı gecesi bizleri ekranlara kitleyen Victoria’s Secret Moda Şovu’nda izleyebileceğiz.

Süreçle ilgili kısa bir süre önce Dilan Çiçek Deniz’den olumsuz haber geldi. “Benden çok etkilendiklerini seneye tekrar değerlendirmeye alacaklarını söylediler.” diyen Deniz, seçmeleri ne yazık ki kazanamadı ve umudunu gelecek seneye bıraktı.

Kategoriler: Başarı

Yorumlar (0) Yorum Yap

/