Telefonunuzu Dilediğiniz Zaman Bir Dizüstü Bilgisayara Dönüştürebilirsiniz

Hatice Dirgen

Hatice Dirgen

Editör @ceotudent

20 Mayıs 2017

Superbook tıpkı diğer bilgisayarlara bağlar gibi takıldığında, telefonunuzun içindeki tüm verileri bir anda daha büyük ekranda daha fazla arabirimle karşınıza çıkıyor.

Olduğundan daha fazla şey beklediğimiz akıllı telefonlarımızda yapmaya çalıştığımız birçok işlemi küçük ekran ve yetersiz arabirim yüzünden tam verimle gerçekleştiremiyoruz. Superbook ise tam da bu noktada kontrole geçerek akıllı telefonlardaki donanıma sahip bir dizüstü bilgisayar olarak hayatımızı kolaylaştırıyor.

Superbook aynı zamanda SXSW 2017 Interactive Awards‘un finalistleri arasında da yer alıyor. İleriye dönük tüm Android cihazları da destekleyen Superbook, başarılı olacağının ilk sinyallerini Kickstarter’da 50 bin dolar hedefiyle çıktığı yolculuğunda yaklaşık 3 milyon dolar toplayarak vermiş oldu. Superbook şu anda da  internet üzerinden 119 dolar gibi bir fiyatla ön sipariş alıyor.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap