YouTube Premium’da Öğrenci Aboneliği Sistemi Başladı

Popüleksi

Popüleksi

gündemsel konuları özetliyorum

Hatırlarsanız YouTube, geçtiğimiz haftalarda Premium hizmetini Türkiye’de kullanıma sunmuştu. Dün ise öğrenciler için hazırlanan öğrenci aboneliğini yayına aldı.
Bu yeni abonelik sistemi sayesinde öğrenciler artık çok daha uygun fiyata YouTube Premium kullanabilecek. Bu kullanıcı modelinden ise yalnızca tam zamanlı bir şekilde üniversitede okuyan öğrenciler yararlanabiliyor. Artı olarak şöyle bir detay var: Youtube, öğrencilerin Premium’u yeni öğrenci aboneliği modeli üzerinden kullanabilmesi için yıllık doğrulama yapması gerektiğinin altını çiziyor. Öğrenciler YouTube Premium’da bu aboneliği satın almadan hemen önce doğrulama için SheerID’ye yönlendiriliyor.
Doğrulamanın hemen sonrasında ödeme aşamasına gelen öğrenciler aylık 9.99 TL‘den YouTube Premium kullanabilecek. Bu fiyat standar kullanıcılar için aylık 16.99 TL‘den başlıyor.

YouTube Premium’un sunduğu ayrıcalıkları tekrar hatırlayalım:

● Videoları reklamsız izleyebiliyorsunuz. Yani diğer uygulamalar açıkken ya da ekran kilitliyken videolar oynamaya devam ediyor.
● Videolarınızı indirebiliyorsunuz. İnternet erişiminin olmadığı zamanlarda daha önce indirdiğiniz içeriklere erişebiliyorsunuz.
● YouTube Music Premium adındaki müzik uygulamasıyla kesintisiz müzik dinleyebiliyorsunuz.
● Tüm bunlara artı olarak mobil cihazınızda, masaüstünde veya televizyonda reklamsız YouTube keyfinin tadını çıkarabiliyorsunuz.

This post is also available in: English

Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/