Kilo Aldırmayan Çikolata: Şekersiz Probiyotik Çikolata

Hangi yaşta olursa olsun herkes çikolata yemeyi sever. Ancak diyabet hastaları için bu tarz ürünler oldukça zararlı olabilmektedir. Melodi Çikolata diyabet hastaları ve kilo almak istemeyenler için iki lezzetli ürün üreterek satışa sundu. Bu ürünler şeker ilavesiz prebiyotik sütlü çikolata ve şeker ilavesiz prebiyotik bitter çikolatadır. Bu ürünler sağlığı nedeniyle şekerli mamuller yiyemeyenler ve kilo kontrolü sağlamak isteyen herkes için normal ürün tadında şekersiz çikolata seçeneğidir. En kaliteli kakao ve Stevia bitkisi seçilerek imal edilmiştir. Gönderilen her ürün yeni üretimdir ve kargoda zarar görmemesi için korunaklı olarak gönderilmektedir. Her iki üründe tablet şeklindedir ve 65 gramlık paketlerde satışa sunulmaktadır.

Şeker İlavesiz Prebiyotik (%70’lik) Bitter Çikolata
Ürün prebiyotik olarak imal edilmektedir ve şeker ilavesizdir. Diyabet hastaları ve kilo almak istemeyen herkes rahatlıkla yiyebilir. Bu çikolatada şeker yerine Stevia kullanılmıştır. Stevia bitkisi doğal bir tatlandırıcıdır ve kesinlikle sağlığa hiçbir zararı yoktur. Bitter olan bu ürün %70 kakao kitlesi kullanılarak imal edilmiştir. Ayrıca bu üründe sağlığa zararlı katkı maddeleri, alkol ile domuz yağı ve domuz yağı türevleri bulunmamaktadır. Ürün +18-22 santigrat derece sıcaklık arasında oda koşullarında saklanabilmektedir. Ürünün buzdolabında muhafazası önerilmemektedir. Ürün kuru bir alanda muhafaza edilmelidir.
Şeker İlavesiz Prebiyotik Sütlü Çikolata

Ürün probiyotik olarak üretilmektedir ve şeker içermez. Üründe şeker yerine tatlandırmak amacıyla Stevia kullanılmıştır. Ürün içeriğinde %70 kakao kitlesi bulunmaktadır. Bu üründe hiçbir şekilde alkol, domuz yağı ya da türevleri ve sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmamaktadır. +18-22 santigrat derece oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. Ürünün buzdolabına konulması önerilmez. Ayrıca diyet çikolata olan bu ürün kilo problemi yaşayanlar ve kilo almak istemeyenler için harika bir seçenek olacaktır. Diyabet hastalarının da bu ürünü tüketmelerinde hiçbir sakınca yoktur.

Neden Melodi Çikolata’nın Şeker İlavesiz Prebiyotik Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?
Piyasada bu tarzda pek çok ürün bulunmaktadır. Ancak Melodi Çikolata’nın şeker ilavesiz prebiyotik (%70’lik) bitter çikolata ve şeker ilavesiz prebiyotik sütlü çikolata ürünleri aşağıdaki nedenlerle piyasadaki tüm ürünlerden farklıdır:

1. Sağlıklı ürünlerdir, sağlıksız katkı maddesi içermez.

2. Şeker ile üretileden ürünlerden lezzet olarak hiçbir şekilde farklı değildir.

3. Muhafazası oldukça kolaydır.

4. Tüm ürünler yeni üretimdir ve taze olarak gönderilir.

5. Diyabet hastaları ve kilo problemi olanlar gönül rahatlığı ile ürünleri tüketebilirler.

6. Ürünlerin üretminde hijyen koşullarına dikkat edilmektedir.
Melodi Çikolata’nın Şeker İlavesiz Prebiyotik Ürünleri Nasıl Satın Alınır?
Melodi Çikolata’nın şeker ilavesiz prebiyotik (%70’lik) bitter çikolata ve şeker ilavesiz prebiyotik sütlü çikolataları Melodi Çikolata’nın web sitesi üzerinden kolaylıkla sipariş edilebilmektedir. Ürünler sipariş verildiğinde aynı gün içinde kargolanmaktadır. Çikolata linkine tıklayarak Melodi’nin sitesine gidebilirsiniz.
Kategoriler: Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/