Kasım’da Çılgınlar Gibi Yetenek Arayan 5 Şirket

 

 
 
Kasım ayının da içerisinde bulunduğu sonbahar dönemi şirketler için yeni yetenekleri bünyesine katma sürecinin önemli aşamalarından biri. Ayrıca yetenekler de kendine en uygun şirkete ve fırsata ulaştığına emin olmak için, şirketlerin çalışma ortamlarını, çalışanlarını, ofis hayatını deneyimleme fırsatı buluyorlar. Bu içeriğimizde Kasım ayında çılgınlar gibi yetenek arayan 5 şirkete yer vereceğiz.
 
1. Anadolu Efes
1969 yılında İstanbul ve İzmir’de iki fabrika ile çıktığı yolculuğa, bugün Türkiye’deki 3 bira fabrikası, 2 malt fabrikası ve 1 şerbetçiotu işleme tesisi ile sektörün lideri olarak devam ediyor.

Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Ukrayna ve Moldova’da da operasyonları bulunan, Avrupa, Orta Asya ve Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere dünyanın 80’den fazla ülkesinde ürünleri tüketilen Anadolu Efes, günümüzde satış hacmi bakımından Avrupa’nın en büyük 6’ncı ve dünyanın 14’üncü bira şirketi konumunda.

Anadolu Efes, merkezi fonksiyonlarda (İstanbul) üniversite öğrencilerine gerçek bir deneyim kazandıran uzun dönemli staj programı 10 Numara Deneyim “Extra”‘yı sunuyor.

Eğer sen de kariyerine giden yolda 10 numara staj deneyimini “Extra” yaşamak istiyorsan hemen başvur!
Anadolu Efes’i ve Kariyer Fırsatlarını Keşfet

2. BETEK

“Kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan Betek, boya sektörünün en güçlü şirketi olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğine yükselmiştir. Binin üzerinde çalışanı, 3.000’e yakın satış noktası ile Betek, sadece boya sektörü değil Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında.

Betek çalışanlarını bir aile gibi görüyor, hayatlarına renk katmaya çalışıyor. Çalışanların keyifli zaman geçirdikleri konser organizasyonları, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri düzenleniyor. İş dışında da keyifli ve verimli zaman geçirmek için fotoğrafçılık, dans, müzik, yemek gibi kurslar var.

Betek ailesinin bir parçası olacak, sektör liderliğini devam ettirerek, yeri geldiğinde inovatif projeler ve yaratıcı uygulamalar geliştirme aşamasında görev alacak, yeri geldiğinde kültürel ve sportif faaliyetlerde adından söz ettirecek, keyifle çalışmayı seven yetenekler, Betek MT Programı  sizi bekliyor.

Betek’i ve Kariyer Fırsatlarını Keşfet

3. Döhler

1838 yılında Almanya’da kurulan DÖHLER, Türkiye’de 1998 yılından beri içecek ve gıda endüstrisi için meyve ve sebze suyu konsantreleri, meyve püreleri, aromalar ve soslar üreterek, bu ürünlerin yurtiçi ve yurtdışında satışını gerçekleştiren, içerik sistemleri ve entegre çözümler sağlamada dünyanın önde gelen üretici ve tedarikçilerinden bir tanesi.

DÖHLER bürokrasinin az, kendini gerçekleştirme imkanının çok olduğu, fikirlerinizi hızlıca hayata geçirebileceğiniz, genç, dinamik e inovatif bir şirket.

DÖHLER, hayata yeni fikirler katmak isteyen en iyi mühendisler için Harvest Engineering Program’ını sunuyor.

Eğer sen de çalışmalarının meyvelerini toplamak istiyorsan DÖHLER HARVEST ENGINEERING PROGRAM’a katıl, mühendislik kariyerine taze bir başlangıç yap.

Döhler’i ve Kariyer Fırsatlarını Keşfet
4. P&G
Günlük hayatı iyileştiren markalarıyla insan hayatına dokunan mirasını 1837’den günümüze ulaştıran P&G, günlük yaşamlara dokunarak küçük ama anlamlı farklar yaratmak için çalışıyor.

P&G’de farkı yaratan insanlardır. Bu nedenle her bölgeden ve her düzeyde liderler yetiştiren bir şirket kültürüne sahip.

Liderler yetiştiren P&G’de kariyerine başlamak istiyorsan, iş ve staj başvuruları başladı.

P&G’i ve Kariyer Fırsatlarını Keşfet

5. Şişecam

Bundan 81 yıl önce ülkemizin temel cam ürünleri gereksinimini karşılamak üzere kurulan Şişecam Topluluğu, günümüzde Türkiye’nin en güçlü sanayi kuruluşlarından biri olmanın ötesinde, 150 ülkeye ihracatı ve 13 ülkedeki faaliyetleriyle gerçek anlamda küresel bir oyuncu.

Türkiye’nin alanında lider, dünyada alanında ilk 5 içerisinde yer alan Şişecam, iş hayatının ilk adımından başlayıp seni zirveye hazırlayacak birliktelik için sana kapılarını açıyor.

Sen de kariyerini ve Şişecam’ın geleceğini, Şişecam profesyonelleriyle birlikte şekillendirmek istiyorsan “Şişecam Together Genç Yetenek Programı” seni bekliyor.
Şişecam’ı ve Kariyer Fırsatlarını Keşfet

 
 
Kategoriler: Kariyer

Yorumlar (0) Yorum Yap

/