Harika Kanatlar Oyuncakları Ve Aksesuarları Geri Döndü

Çocuklar için en iyi çizgi filmlerin neden tüm parti malzemeleriyle standart hale geldiğini merak ettiniz mi? Çünkü çocuklar için doğum günü partisinde en sevdikleri karakterlerden daha büyülü bir şey yok! Tüm Harika Kanatlar karakterleri bu çok önemli günün bir parçası olmaya hazır . Çocuğunuz ve evinize gelen küçük çocuklar memnun olacak.

Doğum günü partileri çocuklar içindir

Bunu unutma! Amazon, doğum günü partilerinin çocuklar için olduğunu ve eğlenceli anlar olması gerektiğini biliyor. Amazon’da bulabileceğiniz çok çeşitli Harika Kanat parti setleri ile, sadece bir tıklama ile şimdiye kadarki en iyi partiyi organize edeceksiniz. Bir parti kutlaması için eğlence en önemli şeydir ve siz ve çocuğunuz en havalı dekorasyon için tüm malzemeleri seçmeye başlayabilirsiniz.

Harika Kanatlar ile ilgili her türlü ürünü satın almak çok kolaydır ve Amazon ilk parti satıcısıdır. Jett, Dizzy, Mira, Jerome, Chace, Donnie ve kahramanlar olarak diğer tüm karakterleri olan kaliteli ürünler ile ön planda. Tüm küçük misafirlerinizi memnuniyetle hissettirmek için ellerinden geleni yapacaktır.

Bu senin seçimin. Önemli olan şu ki, iki seçeneğin de var. Fiyatları ve müşterilerin Harika Kanatlar setleri veya her bir ürünü ayrı ayrı satın alma konusunda söylediklerini kontrol etmek size yardımcı olabilir. Her neyse, küçük misafirlerinizi balon, afiş, çanta ve daha birçok şeyle şaşırtın.

Çok güzel Harika Kanatlar parti setlerine göz atın . Parti temasını anlamaya çalışırken zaman kaybetmeyin. Çocuğunuzun içinde bulunduğu çizgi film türlerini bilmek, garantili bir eğlenceye sahip olmak için yeterlidir. Etkinlik için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız.

Temalı ve dekore edilmiş bir masaya sahip tabaklar, bardaklar ve peçeteler içeren Harika Kanatlar parti setlerini bulabilirsiniz. Bu parti setinde, Dünya havaalanını evinize getirmeniz için gereken sofra takımı bulunuyor. Karakterler TV’deki kadar güzel görünüyor, bu yüzden çocuklar da partide olmalarına hayran kalacaklar.

Masanın üzerine 16 tabak (20 cm), 16 bardak (200 ml) ve 20 peçete yerleştirebilirsiniz . Küçük olanlar misafir ise, birçok küçük karışıklık yaşanması zorunludur. Peçeteleri yemek servisi için kullanın, ancak yedikten sonra veya gerektiğinde elleri ve yüzleri silmek için kullanın.

Sevimli harika kanatlar malzemeleri

Bazı sevimli kırtasiye ile misafirleri heyecanlandırın. Parti temanıza davetlerle eşleştirmek için 290’dan fazla çıkartma seti kullanılabilir. Çıkartmaları davetiyelere, parti çantalarına yerleştirin veya partide ödül veya ödül olarak verin.

Çıkartmalar dışında, bu set aynı zamanda küçük Harika Kanat hayranları için hit olacak 50 dövmeyi de beraberinde getiriyor . Bir ödül olarak kullanmak için başka bir şirin ve küçük seçenek 5 Harika Kanatlar yumurta kümesidir. Yumurta başına bir 3D figür var. Her birinin içinde 1,5 inçlik küçük bir plastik figür var. Bello, Jett, Dizzy, Donnie ve Chace olası karakterlerdir.

Dekorasyon hakkında konuşurken, metalik ve renkli Harika Kanatlar balonlarıyla yapın. Onları sipariş et ve onlar çocuğunun büyük gününde olacaklar. Güzel bir ortam yaratmak için Harika Kanatlar tasarımlarıyla pankartlar ve üçgen bayraklar kullanın. Tüm bu inanılmaz parti malzemelerini bir araya getirin ve mükemmel bir kutlama yapın.
Başka? Ayrıca güzel küçük kek toppers bulabilirsiniz. Çocukların bir lokma yemesine karşı koyamayacakları çekici cupcakes süslemek için bir diş çekme üzerine kağıda basar. Partiyi bu anlamlı çizgi film karakterleri üzerine ortalamak, çocuğunuz için gelmiş geçmiş en iyi partiyi yapacak!

Kategoriler: Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/