Film İzle | Film İzleyebileceğiniz Tüm İnternet Siteleri ve Platformlar

Cyaffel Gusto

Cyaffel Gusto

Üretemediğim her günü yaşanmamış sayarım.

Google’a ‘film izle’ yazdınız çünkü evinizde yapabileceğiniz en keyifli aktivitelerden biri olan film izlemeyi tercih ettiniz.

film izle

film izle

Belki bir bilim kurgu filmi izleyip kafanızı dağıtmak, eğlenceli bir film izleyip arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek ya da romantik bir film izleyerek duygularınızı harekete geçirmek istiyor olabilirsiniz. Film izlemek üzere bilgisayarı açtınız ve “Film İzle” yazdıktan sonra pek çok internet sitesiyle ve platformla karşılaştınız.

İnternetten film izle

Peki reklamlı o karmaşık sayfalardan uzak, yüksek görüntü kalitesinde ve eğlenceli bir şekilde nasıl film izleyebilirsiniz? Hangi platformlar yasaldır? Bu platformların ücretleri nelerdir? Hepsi ve dahası bu içerikte.

1) Netflix

Netflix’te film izleNetflix'te film izleDünyanın en çok tercih edilen film ve dizi platformlarından biri olan Netflix’ten birçok başarılı filmi reklamsız ve yasal bir şekilde izlemek mümkün. Özellikle orjiinal yapım olan Netflix filmleri ve netflix dizileri gün geçtikçe popülerleşiyor. Netflix’i bilgisayar, tablet, telefon ve hatta akıllı TV’lerde kullanabiliyorsunuz. Üstelik ilk ay ücretsiz. Netflix hakkında detaylı bilgiye ve diğer fiyat tekliflerine ise buradan ulaşabilirsiniz.


2) BluTV

BluTV‘de film izleBluTV'de film izle

Doğan Grubu’nun bir üyesi olan BluTV‘de de binlerce filmi reklamsız ve yasal bir şekilde izleyebilirsiniz. BluTV’de ilk 7 gün ücretsiz. BluTV hakkında detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

3) puhutv

puhutv’de film izlepuhutv'de film izle

Doğuş Grubu’nun bir dijital üyesi olan puhutv’de Fi gibi popüler yapımlar başta olmak üzere birçok diziye ve filme yasal bir şekilde ulaşabilirsiniz. puhutv tamamen ücretsizdir. Fakat filmleri izlerken kısa reklamlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu reklamların kesinlikle rahatsız edici olmadığını söylemek gerekiyor. puhutv hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

4) iTunes

iTunes’da film izleiTunes'da film izle

Özellikle Apple ürünleri kullanıyorsanız iTunes üzerinden de yasal bir şekilde film izlemek mümkün. Apple TV, iPhone, iPad, iPod Touch, Mac ve PC’nizde iTunes Store üzerinden film başına ücret ödeyerek bu eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

5) FilmBox

FilmBox’ta film izleFilmBox'ta film izle

Bir uluslarası medya kuruluşu SPI International’ın bünyesinde yer alan FilmBox Live’ın Türkçe arayüzünde yüzlerce filmi yasal bir şekilde izleyebilirsiniz. FilmBox’ı da tüm teknolojik cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz. FilmBox fiyatları hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

6) Mubi

Mubi’de film izleMubi'de film izle

Mubi; Dünya Sinema Vakfı, Avrupa Birliği Medya Programı ve ünlü film firmaları tarafından desteklenen bağımsız, kült ve klasik filmleri yasal ve reklamsız olarak izleyebileceğiniz bir platform. Yine 7 günlük ücretsiz bir deneme sürümü bulunuyor. Mubi hakkında tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

7) YouTube

YouTube’da film izleYouTube'da film izle

YouTube’da da lisanslı olarak pek çok film bulunuyor. Bu filmleri de ücretsiz ve yasal olarak izleyebilirsiniz. Fakat filmleri izlerken YouTube reklamları ile karşılaşabileceğinizi hatırlatalım.
Özenle oluşturulmuş film listelerine ihtiyaç duyarsanız CEOtudent Film Arşivi‘ne göz atabilirsiniz.
Kategoriler: İletişim, Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/