Bir Sakalla Gelen Modellik Kariyeri

Yağmur Avvurur

Yağmur Avvurur

Founder @ceotudent

12 Haziran 2016

Sakal bıraktıktan sonra bir anda moda dünyasına adım atan 60 yaşındaki Philippe Dumas, şimdi yeni başlayan kariyerinin keyfini çıkarıyor.Dumas’ın hikayesi, Bored Panda’nın sayfasına kendi dilinden şu sözlerle taşındı:

“Hukuk okumuş olmama rağmen bu mesleği hiç yapmadım ve bunun yerine sinema ve reklamcılık sektöründe çalıştım. Kişisel sebeplerden dolayı Nisan 2015’te yeni bir işe başladım. Sadece eğlence olsun diye, tam bir salaşlık olduğunu düşünerek sakal bırakmaya karar verdim ama insanlar bunu beğenmeye başladılar. Çok fazla insan bunu söyleyince, belki de model olmayı denemem gerektiğini fark ettim. Giyim tarzıma daha fazla özen göstermeye başladım. Böylece bir ajansa gittim ve kariyerim de başlamış oldu. Bu sıralar neredeyse 60 yaşındaydım.

Yapıyor olduğum şeyi yapmayı seviyorum ve bundan büyük zevk alıyorum. Başka ne isteyebilirim? Belki Chanel veya Dior’un uluslararası bir kampanyasında çalışmak olabilir. Hepimizin hayalleri var. Belki bu hikayenin yardımı dokunur. Kim bilir…”Dumas’la ilgili daha fazla bilgiye ve görsele kendisinin Instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaşnew-twitter-paylasKaynak

Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları

Türk Dil Kurumunun tanımına göre zeka; insanın düşünme, akıl yürütme, nesnel gerçekleri algılama, kavrama, yargılama ve sonuç çıkarma yeteneklerinin tümüdür. Peki ze...

Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları
Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap