Aşık olmak mı istiyorsun? Burada “Başka Bir Şey” var!

Yağmur Avvurur

Yağmur Avvurur

Founder @ceotudent

Bu yazıyı 2 aydır yazmayı düşünüyorduk. Fakat bu şeyi, onun hakkını vererek anlatamamaktan korktuk hep. Çünkü onlar ekip olarak bizim en büyük ilham kaynağımız.

Black Diamond, NAB ve Reddot gibi önemli ödüller de almış olan Edelkrone isimli Türk inovasyon firmasının YouTube’da bir kanalı var. İsmi “Başka Bir Şey”. Ankara’da Northstar İş Merkezi’nin 9. katından tüm Türkiye’ye adeta ilham saçıyorlar. Ofislerinde geçen yaratıcı düşünceleri ve ürünlerin fikir, tasarım ve üretim süreçlerini bu kanal üzerinden Türk YouTube yayıncılığına bambaşka bir boyut getirerek insanlara aktarıyorlar.

Her yeni bölüm bizi ekrana kitliyor. Vizyonları, üretkenlikleri, sürekli tanık olduğumuz o takım ruhu ve atmosfer uykularımızı kaçırıyor. Ve her yeni bölümün sonunda bize hala uzak gelen hayallerimizin kokusunu almaya başlıyoruz. Her yeni bölümün sonunda onlara ve hayallerimize daha da bağlanıyoruz, aşık oluyoruz.

Aşık olmak mı istiyorsun?
Burada “Başka Bir Şey” var!

Şu ana kadar 7 bölüm yayınlandı. Bu içeriğimizde de 7 bölümün tamamına yer veriyoruz.

“Ve ufaktan başlayalım.”Başka Bir Şey kanalına buradaki bağlantıdan ulaşabilir, bu bağlantı ile Facebook sayfasına ve bu buradaki bağlantı ile de Instagram üzerinden ekibin çalışmalarını takip edebilirsiniz. 🙂

Facebook'ta Paylaşnew-twitter-paylas

Kategoriler: Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/