İnternetten Para Kazandıran Siteler

Hepimizin hayali olan internetten para kazanmak artık o kadar da zor değil. Yeter ki sizin için uygun olan ve para kazanmanızı sağlayan, büyük meblağlar olmasa da olur benim harçlığım çıksın yeter dediğiniz o sitelere ulaşabilin diye  şu an bu yazıyı okuyorsunuz 🙂

Fazla uzatmadan internetten para kazandıran sitelere geçebiliriz.

Younow aslında twitch gibi bir internet sitesi. Twitch’den farkı oyun yayını yapmıyor yalnızca sohbet yayınları yapıyorsunuz.

2.ogrenciyegelir.com
 Ogrenciyegelir.com yetenekli ve para kazanmak isteyen öğrenciler için kurulmuş bir plartformdur.  ogrenciyegelir.com’da  ister freelancer olarak yeteneğinize göre veya part-time&full-time ilanlara başvurabilir, isterseniz aradığınız staj için öğrenciyegelir.com’dan staj başvuruları yapabilirsiniz.
3.Medium.com, İyiMakale.com ve Yazkazan.net

Medium.com Oku,yaz ve hikayeni paylaş mottosuyla yayın yapan bir site. Medium.com bir makale yazma sitesi ve yazdığın makalelerden güzel paralar kazanabileceğiniz bir site.

İyimakale.com, Bu site yazılarınızı alıcılara ulaştırmayı sağlayan ve bunun karşılığında da komisyon alan bir makale satış sitesi. Kendi paneliyle işleri oldukça kolaylaştıran siteden para kazanan birçok makale yazarı var.
Yazkazan.net, Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adres sloganıyla öne çıkan site, bir diğer makale satış sitesi. Referans sistemi de bulunan sitede yazarlık yapan yüzlerce makaleci var, siz de bu sitede yazarak para kazanabilirsiniz.
Envato bünyesinde hizmet gösteren bu sitede kendi tasarımlarınızdan para kazanıyorsunuz. Blogger, WordPress gibi sitelerin temalarını yapıp satarak oldukça iyi gelir elde edebileceğiniz siteden para kazanan yüzlerce Türk tema yapımcısı var.

5.Klasik Anket Doldurarak Para ve Hediye Kazanabileceğiniz Siteler

Napolyon.com: Türkçe ve hediye kazandıran siteler kategorisinde değerlendirebileceğimiz Napolyon, yıllardır aktif bir anket sitesi. Sitede çeşitli çekilişlere katılarak hediye da kazanabiliyorsunuz, anket doldurdukça nap denilen site için puanlar kazanıyorsunuz.
Marketagent.com: Almanya merkezli güvenilir anket sitesi, ülkemizde de faaliyet gösteren siteden anket doldurarak para kazanıyorsunuz. Referans sistemi de bulunan site getirdiğiniz üyelerden para kazanmanızı da destekliyor. Ne kadar çok anket, o kadar çok para sistemiyle çalışan anket sitesi.
6. Hepimizin Bildiği Video İçeriği Yükleyerek Para Kazandıran Siteler
Anlatmaya gerek yok youtuberları görüyorsunuz 🙂

Dailymotion

En iyi youtube alternatifi olarak görülen Fransız şirketi Dailymotion, kanallarınıza yüklediğiniz videolardan para kazanmanızı sağlayan önemli bir site. Telif hakkı sorunlarının minimum seviyede olduğu site
7.Freelancer Siteler
Bionluk.com, Yeteneklerinizi burada pazarlayıp sağlıklı ve düzenli bir şekilde internetten üzerinden para kazanabilirsiniz.
Bu platform sayesinde milyonlarca insana ulaşıp kolayca müşteri bulabilmeniz mümkün. İlanınızı oluşturduktan sonra sosyal medya hesaplarınızdan bunu paylaşın ve bu şekilde ilanı daha fazla insana ulaştırın.

SadeceOn.com, Bionluğun rakibi bir site diyebiliriz 🙂 SadeceOn.com’da da yetenekleriniz ile alakalı ilanlar açabilir ve bu ilanlardan size işini yaptırmak isteyen insanların işini görüp para kazanbilirsiniz.

8.Forum Sitelerindeki İlanlardan Para Kazanma 

R10.net,  internetten para kazanma sanatı kategorisi de bulunan, içerisinde yapabileceğiniz işlere yönelik ilan açabileceğiniz günlük ziyaretçi sayısı onbinlerde olan hem bilgi sahibi olacağınız hem de para kazanabileceğiniz bir forum sitesi.

Wmaraci.com, R10 kadar olmasa da bir o kadar güzel bir forum sitesi. Hem iş ilanlarının olduğu hem de yeteneklerinizden para kazanabileceğiniz bir forum sitesi.

 

Yorumlar (0) Yorum Yap

/