3 Yıl Önce Varını Yoğunu Kripto Paraya Yatıran 18 Yaşındaki Milyoner: Eddy Zillan

Philippe Dumas

Philippe Dumas

Yeni nesil iş insanı

Bugün yine sıra dışı bir kripto para hikayesi ile karşı karşıyayız. Henüz 15 yaşındayken kripto paranın bugünlere geleceğini öngören Eddy Zillan şu an bir milyoner. Peki nasıl?

Eddy Zillan 2015 yılında Kraken kripto para borsasında hesap açtı ve 100 dolarlık Ethereum aldı.

Eddy, o dönemde kripto paralara olan güven çok zayıf olduğu için ilk zamanlarda yatırım tavsiyeleri bulmakta zorlandığını dile getiriyor.

Kripto paralar hakkındaki tüm birikimini kendi kendine edinen Zillan, Ethereum satın aldığı 100 dolarının ertesi gün 110 dolara çıktığını görmüş ve heyecanlanmış.

Ertesi gün 1000 dolar daha almış, sonraki hafta 5 bin dolar ve bir sonraki hafta 6 bin dolar… Bu alımlarla yatırımlarını büyütmüş.

Verdiği tenis derslerinden kazandıklarını ve tüm birikimi olmak üzere toplam 12 bin doları kripto paralara yatırmış.

Bir iki ay sonra ciddi oranda kazanmaya başlayan Eddy, kripto para tartışmalarının yapıldığı forumlarda aldığı tavsiyeler sonucu al-sat yaparak servetini 350 bin dolara çıkarmış.

Şu an kripto paralarının toplam değeri 1 milyon doların üzerinde olan Eddy, Ağustuos ayında 18 yaşına girmiş bir lise öğrencisi ve şimdiden danışmanlık yapmaya başladı bile.

Kendi şirketi olan CryptocurrencyFinancial ile, yatırımcılara ve yeni yatırımcı olmak isteyenlere yatırım tavsiyeleri sunuyor. Ayrıca kripto para gündemi ile ilgili Coinalert.ly adında bir uygulamayı da piyasaya sürüyor.
Saatli 250 dolardan kripto para yatırım danışmanlığı veren Eddy, pek inandırıcı gelmese de asıl önemsediği şeyin kendi şirketinin para kazanmasından çok kripto ekosistemine katkıda bulunmak olduğunu belirtiyor. ?
Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/