10.Bilişim Teknolojileri Zirvesi

Teknoloji gurularının heyecanla beklediği ve sektörün en prestijli etkinliklerinden biri olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ)1-2 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsünde düzenlenecek.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 10. Bilişim Teknolojileri Zirvesi 4 ana bölümden oluşuyor: Oturumlar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm ve Dijifikir .

Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nde günümüzün kaçınılmaz bir parçası olan ve gelecekte ayakta kalabilmek için herkesin ayak uydurması gereken kavram, sektörün önde gelen isimleri, girişimciler ve yatırımcılar tarafından irdelenecektir. Konuşmacılar tarafından fütüristik birer yaklaşımla bahsedilecek konuları dinlerken hem hayrete düşecek, hem ilham alacak, hem de kariyerinize yön vereceksiniz.

Zirvedeki Oturumlarda,

Lidyana Kurucu ve CEO’su Hakan Baş,

Paraşüt Kurucusu ve CEO’su Sean Yu,

Doğuş Otomotiv CEO’su Ali Bilaloğlu,

Netmarble Türkiye COO’su Aras Şenyüz,

Getir Kurucu Ortağı Mert Salur,

ve alanında yetkin daha birçok konuşmacı yer alacak.

BT Alanı, bilişim sektörünün farklı alanlarında faaliyet gösteren şirketleri tek bir organizasyonda buluşturmasının yanında, girişimcilerin gereksinim duyduğu networking için de uygun bir ortam sağlamaktadır. Bunun yanında firma ürünlerinin, kampanyaların doğrudan kullanıcıya ulaştırılmasını ve geri bildirim alınmasını da mümkün kılmaktadır. Katılımcılar, BT Alanı’nda bilişim dünyasındaki son gelişmelerden haberdar olacakları gibi yeni teknolojileri de deneyimleme imkânı bulacaklar.

Zirveyle ilgili detaylı bilgilere btz.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

*Ulaşım sponsorumuz Uber ile zirveye katılımı sağlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi, sorularınız ve konaklamalı katılım için; [email protected]

Kategoriler: Girişimcilik, Teknoloji

Yorumlar (0) Yorum Yap

/