Hodor İle Yepyeni Bir KFC Lezzeti

KFC denince sizin de aklınıza büyük tavuk kovaları geliyor mu?

Her sezonunda bizi kendimizden geçiren, duygulardan duygulara sürükleyen ve en sevdiğimiz karakterleri gözünü bile kırpmadan öldüren Game of Thrones’u izlemeyenleriniz illa ki vardır. Bu yüzden izlemeyi düşünenleriniz vardır diye yazıyı spoiler vermeden tamamlayacağız.

Game of Thrones, 6 sezonu arkasında bırakırken her yeni sezonun başlaması aşamasında bizleri yerlerde süründürmeye devam ediyor. Biz 7.sezonun başlamasını beklerken, KFC yeni reklam filminde 6 sezon boyunca ağzından sadece “Hodor!” kelimesini duyduğumuz, fedakâr karakterimiz Hodor’u canlandıran Kristian Nairn ile karşımıza çıkıyor. Kristian Nairn bu sefer de KFC’nin kasasını acıkmış ve gergin müşterilere karşı koruyor.

KFC’nin yeni reklam filmi, “Lunchtime is coming…” ismi ile Facebook’ta yayımlandı ve şimdiden 9 milyon izlenmeye ulaştı. KFC’de kasiyer olarak görev alan Nairn, gözü saatte gergin bir şekilde beklemekte ve saat tam 12.00’ye geldiğinde gerginliğinin sebebi kapıdan ona doğru yaklaşmaya başlamakta. Boş kasanın önü bir anda hepsi bir ağızdan “kızarmış tavuk ve patates” (chicken with friees) siparişi veren kızgın müşteriler ile dolmakta.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/