Others’ta Görev Yap! Harçlığını Çıkart!

Hayatımızdaki en önemli dönemlerden biri şüphesiz üniversite yıllarıdır. Geri gelmeyecek bu yılları doyasıya yaşamak için para kazanmamız gerekiyor, bu yüzden de okurken aynı zamanda çalışmaya ihtiyacımız oluyor. Fakat çalışma hayatı, okul derken bu sefer de kendimize ayıracak vakti bulamıyoruz. İşte iki üniversite öğrencisi tarafından hayata geçirilen Others’ın hayatımızdaki yeri de burada devreye giriyor.

Peki Neden Others?

Others iki tarafa da avantaj sağlıyor. Others’taki görevler size bütçe ve vakit kazandırıyor. İhtiyacınıza uygun görevler bularak gerektiğinde uzun süreli, gerektiğinde ise daha kısa süren görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Yapılması gereken birçok işi olan işverenler ise yetkin üniversite öğrencileriyle çalışarak işlerini kolayca tamamlayabilirler.

 

Others’ta İşler Nasıl Yürüyor?

Görev açmak isteyen kişi; görev detayı, tarihi, kategorisi ve bütçesini girerek görevi açıyor. Yayınlanan bu göreve uygun olan üniversite öğrencileri neden bu görevi istediğini ve diğer adaylar arasında onu öne çıkaracak nedenlerini adaylık yazısında belirterek göreve aday olabiliyor. Görevi açan kişi göreve en uygun olan üniversite öğrencisini seçiyor ve seçilen üniversite öğrencisi görevi yapmaya başlıyor.  
Siz de değişen ve gelişen yeni sitesiyle Others’ı ziyaret ederek çeviri, broşür dağıtma, yazılım entegrasyonları gibi görevlerinizi yaptırabilir ya da açılan bir göreve aday olarak görev yapmaya başlayabilirsiniz.
Kategoriler: Girişimcilik, İş

Yorumlar (0) Yorum Yap

/