Yeteneklerinizi Keşfetmenizi Sağlayacak Bir Staj Programı: Generation BSH

BSH Kariyer

BSH Kariyer

Enerji verimliliği ve inovasyonla sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için...

Pazartesi sendromuyla başlayıp hafta boyu sürecek yoğun çalışma temposuna rağmen hergün güler yüzle ve yüksek motivasyonla işe gitmeyi kim istemez? Bu aidiyet duygusu ancak şirketin çalışanlarına verdiği değerle doğru orantılı olarak gelişir. Bu değer, bünyesinde bulunduğunuz şirketin kendinizi geliştirebilmeniz için size özgür bir ortam tanımasında da oldukça etkilidir.
Sürdürülebilir başarıyı hedefleyen ve bir işveren markası olarak güçlü adımlar atan BSH; öğrencilerin ve yeni mezunların kariyerlerine devam edeceği alanlara göre uygulanacak staj programlarının ilk aşamasını Generation BSH Kariyer Verimliliği Buluşması ile başlatıyor.
Sektörün lider şirketlerinden olan BSH Ev Aletleri; dünyanın en büyük beyaz eşya üreticilerinden olup ana markaları Bosch ve Siemens, özel markası Gaggenau ve yerel markası Profilo ile faaliyet gösteriyor. Global bakış açısının kazandırmış olduğu perspektifle başarılı ve dinamik bir çalışma ortamı sunarak çalışan sadakatini ve mutluluğunu ön planda tutuyor.

Generation BSH programı nedir?

Generation BSH programını, Türkiye’deki gençlerin var olan potansiyellerini en etkili şekilde kullanmalarına olanak sağlama noktasındaki en büyük destekçi olarak tanımlayabiliriz.
Bu program, birçok üniversiteden bir araya gelen vizyon sahibi bireylerin yaklaşık iki gün boyunca farklı alanlarda çeşitli yetkinliklerini gösterebilecekleri veya test edebilecekleri bir ortama ev sahipliği yapıyor.
Sağlanmak istenen motivasyon, BSH bünyesindeki yöneticilerin sıcak ve güven veren tutumuyla daha da pekiştiriliyor.

Bu eşsiz serüvende gençleri neler bekliyor?

Kişisel gelişim seminerleriyle kendinizi geliştirebileceğiniz aynı zamanda takım olma ruhunu derinden hissedebileceğiniz, çeşitle vaka çalışmalarıyla da zenginleştirilmiş iki günlük unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.
Özellikle kariyer yapmayı hedeflediğiniz alanda gerçekleştirilecek projelerde yer alarak iş hayatına dair en gerçekçi senaryoları bizzat tecrübe ediyor olacaksınız.
Daha önce Generation BSH programını deneyimleme fırsatı bulanlar, BSH’yi bir kariyer okulu olarak tanımlıyor.
Genç kuşak dostu bir kültür üzerinden kurulmuş bu program ile gençlere ihtiyacı olan motivasyon ve desteğin sağlanacağı konusunda hiç şüphemiz yok.

Kariyerinde doğru bir başlangıç için sen de Generation BSH 2018’e başvur! ?

Detaylı bilgi ve başvuru için: Generation BSH
Kategoriler: Kariyer

Yorumlar (0) Yorum Yap

/