WhatsApp İçin Çıkartma Özelliği Tüm Kullanıcılara Sunuldu

Popüleksi

Popüleksi

gündemsel konuları özetliyorum

Dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’te gün içindeki sohbetleri emojiler sayesinde daha renkli bir hale getirebiliyoruz. Bundan tam 2 önce de WhatApp’e GIF desteği gelmişti. WhatsApp’e gelen son güncellemeyle de bundan sonra sohbetlerimize uygun çıkartmalar seçip kullanabileceğiz.
Bu özellik Facebook’ta yıllardır bulunuyor. WhatsApp’te de artık istediğiniz çıkartma paketini indirip dilediğiniz gibi sohbetlerinizde kullanabiliyorsunuz. Bu özelliği kullanabilmek için “mesaj yazma” kısmının hemen sağında bulunan çıkartma simgesine tıklamanız, sonrasında beğendiğiniz çıkartmanın üstüne tıklamanız gerekiyor.
Yeni çıkartmalar kullanmak istediğinizde ise çıkartma simgesine tıkladığınızda açılan pencerenin sağ üst kısmında bulunan “+” simgesine tıklamanız gerekiyor. Daha sonra önünüze gelen çıkartma paketlerinden dilediğinizi indirebilirsiniz ve sohbetlerinizde kullanmak için çıkartma koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Bu özelliğe sahip olmak için WhatsApp’inizin en güncel sürümde olduğundan emin olun.
Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/