Duygu Özaslan Kimdir? Duygu Özaslan Hakkında Tüm Merak Edilenler

Duygu Özaslan, gerek sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gerek özel hayatındaki gelişmelerle adından sık sık kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Sosyal medya kullanıcıları genel olarak Duygu Özaslan kimdir? Duygu Özaslan nerelidir? Duygu Özaslan’ın burcu, boyu, sevgilisi gibi konuları merak ediyor ve araştırıyor. Bu yazımızda Duygu Özaslan hakkında merak edilenlere değineceğiz.


Duygu Özaslan Kimdir?

duygu-ozaslan-kimdir

İnsanlar ilk olarak Duygu Özaslan’la Youtube üzerinden tanıştılar. Açtığı bir Youtube kanalı üzerinden genel olarak makyaj ve bakım üzerine içerikler sunan Duygu Özaslan kısa sürede izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmış bir sosyal medya fenomenidir.


Duygu Özaslan’ın Hayat Hikayesi

duygu-ozaslan

Duygu Özaslan 17 Nisan 1991 doğumludur. İstanbul Doğumlu olan Duygu Özaslan üniversite yıllarını da İstanbul’da geçirmiştir. Duygu Özaslan İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünü son sınıfta bırakmış ve mezun olamamıştır. Lise mezunu olan sosyal medya fenomeni, okulunun son yılında açtığı Youtube kanalı sayesinde tanınmasının ardından okulu bıraktığını ve Youtube kanalı üzerinden hayatını idame ettirmeye karar verdiğini söylemiştir.

Duygu Özaslan’ın hayatının dönüm noktalarından biri olan Youtube kanalı 2013 yılında açılmıştır. Duygu Özaslan Youtube kanalını başlarda tamamen hobi amaçlı açtığını ve bu kadar tanınacağını hayal bile edemediğini söylüyor. Youtube kanalının içeriğine karar verirken yabancı makyaj içerikli Youtube kanallarından etkilenmiştir. Bu nedenle kendi Youtube kanalında da benzer içerikler sunmuştur. Youtube kanalına arkadaşlarının tavsiyesi üzerine açan Duygu Özaslan şimdilerde geçimini bunun üzerinden sağlıyor.


Duygu Özaslan Kaç Yaşında?

duygu-ozaslan1

Duygu Özaslan sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Sosyal medyadaki başarılarının yanı sıra güzelliği ile de ön plana çıkan sosyal medya fenomeni hakkında, Duygu Özaslan kimdir sorusundan sonra en çok sorulan sorulardan biri Duygu Özaslan kaç yaşında sorusu. 1991 doğumlu olan Duygu Özaslan 30 yaşındadır.


Duygu Özaslan Aslen Nereli?

duygu-ozaslan2

Duygu Özaslan’ın aslen nereli olduğu merak konusu. Ünlü sosyal medya fenomeninin ailesi İstanbul’da ikamet etmekte olup kendisi de İstanbul doğumludur. Bunun dışında Duygu Özaslan’ın aslen nereli olduğu ile ilgili bir bilgi mevcut değildir. Kendisine nereli olduğunu soranlara İstanbul doğumlu olduğunu söylemektedir.


Duygu Özaslan Hangi Burç?

duygu-ozaslan3

Duygu Özaslan Youtube kanalını açtığından beri başarısına başarı katmaya devam ediyor. Özgüveni yüksek ve başarılı olan Özaslan’ın burcu takipçileri tarafından merak ediliyor. Nisan ayının 17’sinde doğan Özaslan Koç burcudur. Koç kadını olmanın özelliklerini taşıyan sosyal medya fenomeni katıldığı programlarda bunu sık sık dile getiriyor. Duygu Özaslan’ın yükselen burcu ise bilinmemektedir.


Duygu Özaslan’ın Boyu ve Kilosu

duygu-ozaslan4

Sosyal medyada oldukça dikkat çekici paylaşımlar yapan fenomen, güzelliği ile de ön plana çıkıyor. Takipçileri ünlü güzelin boyunu ve kilosunu merak ediyor. Duygu Özaslan’ın boyu 1.66 cm’dir. Geçtiğimiz yıllarda bulimia nervoza hastalığına yakalandığını söyleyen sosyal medya fenomeni, kısa süre içinde aldığı kilolar ile dikkat çekti. Ünlü olduğu ilk yıllarda 48 kilo olduğunu söyleyen Özaslan’ın şu an bulimia nervoza hastalığını atlattığı ve 60 kilo olduğu bilinmektedir.


Duygu Özaslan’ın Aşk Hayatı

duygu-ozaslan5

YouTube kanalıyla kısa sürede tanınan Özaslan, aşk hayatındaki gelişmelerle de gündemde kalmaya devam ediyor. Sosyal medya fenomeninin sevgilisi var mı, evli mi, evlenmeyi düşünüyor mu gibi sorular takipçileri tarafından sık sık gündeme getiriliyor. Youtube fenomeni Duygu Özaslan, gönlünü bir basketbolcuya kaptırdı. Güzel fenomen Darüşşafaka ve millî basketbol takımı oyuncusu Can Maxim Mutaf ile birlikte. Can Maxim Mutaf, 9 Ocak 1991 İstanbul doğumlu, 1.93 boyunda oldukça yakışıklı bir oyuncu.

Özaslan’ın YouTube kanalında anlattığına göre Can Maxim yakın bir arkadaşına Duygu’dan hoşlandığını ve tanışmak istediğini söyler. Durumu öğrenen Duygu Özaslan, Can’ı beğenmeyeceğini düşünür ve hiç oralı olmaz. Bir gün bir mekanda karşılaşırlar ve Duygu Can’a telefon numarasını verir. Böylece tanışmış olurlar ve ilişkilerinin ilk adımını atarlar. Duygu Özaslan son röportajında Can Maxim’den evlenme teklifi aldığını ve kabul ettiğini açıkladı. Genç çift, küçük bir düğün yapmak istediklerini ancak düğün tarihinin henüz belli olmadığını belirtti.


Duygu Özaslan’ın Mesleği Ne?

duygu-ozaslan6

Duygu Özaslan ünlü olmadan önce çeşitli yerlerde çalıştığını, öğrencilere İngilizce dersleri verdiğini ve lansmanlarda görev aldığını söylüyor. YouTube kanalı tanındıktan sonra Youtube video üreticisi olmaya karar veriyor. Daha sonra “Do” isimli bir marka kuruyor. Kurduğu markada işler istediği gibi gitmediği için şu an aktif olarak markasıyla ilgili bir iş yapmıyor. Duygu Özaslan’ın mesleklerini şu şekilde sıralayabiliriz: YouTuber, İnternet Ünlüsü ve Vlogger.


Duygu Özaslan Ne Kadar Kazanıyor?

duygu-ozaslan7

Ünlü YouTuber geçimini Instagram’da yayınladığı güzellik ve bakım konulu içerikler ve YouTube kanalında yayınladığı videolar sayesinde sağlıyor. Halihazırda şu an Instagram hesabında iki milyon takipçisi bulunan sosyal medya fenomeninin Youtube kanalında ise 1.4 milyon abonesi bulunmaktadır. Yaptığı paylaşımlar sayesinde sık sık gündem olan Duygu Özaslan’ın tam olarak ne kadar kazandığı henüz bilinmemektedir.


Duygu Özaslan Youtube Kanalında Ne Tür İçerikler Sunuyor?

duygu-ozaslan8 Duygu Özaslan kimdir

Duygu Özaslan Youtube kanalını 2013 yılında “itsmeduygu” ismiyle açıyor. Abone sayısı hızlı bir şekilde artan sosyal medya fenomeni sonrasında Youtube kanalının ismini Duygu Özaslan olarak değiştiriyor. Genel olarak makyaj videolarıyla başladığı Youtube macerasına günlük yaşantısından kesitler paylaştığı videolar, soru-cevap tarzında çekilmiş videolar veya spor rutinini anlattığı videolarla devam ediyor. “Düğün ne zaman- Makyajlı soru cevap”, “Sizinle içten bir sohbet etmek istedim”, “Tiktok makyaj hilelerini denedim- Dünyanın en güzel makyajı” başlıklı videoları son zamanlarda en çok ilgi çeken ve izlenen içerikler olmuştur.

Genel olarak tek bir konsepte bağlı kalmayıp Türkçe–İngilizce gibi farklı dillerde içerikler sunarak yabancı uyruklu aboneler de kazanmıştır. “Danla Biliç ile makyaj çantalarımızı değiştirdik” içeriği 7 milyon görüntülenme alarak en çok izlenen içeriklerinden biri olmuştur. Duygu Özaslan hala aktif olarak YouTube kanalına içerikler sunmaya devam ediyor. Başarılı fenomenin sunduğu içeriklerle takipçi kitlesi ve abone sayısı giderek artıyor.


Duygu Özaslan Nasıl YouTuber Oldu?

duygu-ozaslan9 Duygu Özaslan kimdir

Duygu Özaslan çok kısa sürede 2 milyon takipçi ve milyonlarca YouTube izlenmesine ulaştı. Ünlü fenomenin nasıl bu kadar popüler olduğu takipçileri arasında merak konusudur. Duygu Özaslan’ın Youtube macerasının ünlü olmasındaki katkısı elbette ki yadsınamaz. Her geçen gün daha da tanınan sosyal medya fenomeni Youtube kariyerine 2013 yılında arkadaşlarının ısrarıyla başlamıştır.

Duygu Özaslan genel olarak makyaj, moda, giyim ve aksesuar gibi konularda sık sık arkadaşlarının fikir danıştığı biri olduğundan bahsediyor. Yakın çevresinde güzelliği ve makyaja olan yeteneğiyle ön plana çıkıyor. Özaslan’a arkadaşları tüm bu bildiklerini Youtube kanalı aracılığıyla insanlara aktarması gerektiğini tavsiye ediyor. Bu tavsiyeleri dikkate alan sosyal medya fenomeni YouTuber olmaya karar veriyor.


Duygu Özaslan’ın Sosyal Medya Hesapları

duygu-ozaslan10 Duygu Özaslan kimdir

Güzel Youtuber, sosyal mecralarda en çok takip edilen kadın sosyal medya fenomenleri arasında yer alıyor. Duygu Özaslan kimdir sorusu da internette her gün defalarca aratılıyor. Ünlü fenomen Instagram ve Youtube kanalını aktif bir şekilde kullanmaya devam ediyor. Youtube kanalının adı Duygu Özaslan olan sosyal medya fenomeninin Instagram kullanıcı adı ise duyguozaslan’dır. Duygu Özaslan’ın Instagram ve Youtube dışında aktif kullandığı başka bir sosyal medya hesabı bulunmuyor. Twitter’da duyguozaslan_ kullanıcı adıyla yer alıyor. Ancak bu hesaptan en son 2021 Nisan ayında tweet atmıştır.


Sosyal Medya Uzmanlarına 2021 Program Önerileri

Kategoriler: Dijital, Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/