Ücretsiz Makine Öğrenmesi Kitabı-O’Reilly

Sınırlı Süre-16.05.2019’a kadar

Bir dizi son atılım ile derin öğrenme, tüm makine öğrenimi alanını güçlendirmiştir. Artık, bu teknoloji hakkında hiçbir şey bilmeyen programcılar bile veriden öğrenebilecek programları uygulamak için basit ve etkili araçlar kullanabilir.

Bu en çok satan kitabın güncellenmiş ikinci baskısı, akıllı sistemler oluşturmak için kavram ve araçları sezgisel bir şekilde anlamanıza yardımcı olmak için somut örnekler, minimal teori ve üretime hazır iki Python çerçevesi (Scikit-Learn ve TensorFlow 2) kullanır. Uygulayıcılar, hızla işe başlayabilecekleri bir dizi teknik öğreneceklerdir.

Bu bir Erken Sürüm e-kitabıdır, bu nedenle en eski haliyle (yazarın yazdığı ham ve düzenlenmemiş içeriği) alıyorsunuz, böylece bu başlıklardan resmi olarak çıkmadan çok önce bu teknolojilerden yararlanabilirsiniz.

Bu kitabı paylaşmayı siz değerli takipçilerim için Veri Bilimi konularında ilgili olan herkese sunuyorum. Aşağıdaki linkten ilgili alanları doldurarak mailinize gelecek kitabı indirebilirsiniz.Daha fazlası için beni takip edebilirsiniz.
Kategoriler: Kariyer

Yorumlar (0) Yorum Yap

/