Şarkı Sözleri Müzik Dinleme Zevkini Katlıyor

Şarkı sözleri diğer bir deyişle bir şarkının güftesi çoğu zaman bestesini gölgede bırakmakta. Ama bir şarkının sevilmesi için ilk izlenimi bestesi sağlamakta.
Öncelikle ritmi hoşumuza giden şarkıların şarkı sözleri dikkatimiz çeker ve kulak kabartır merak ederiz. Bir şarkının sözleri de ritmini tamamlıyorsa işte o şarkı keyifli bir müzik dinle tisinin tetikçisi olabilir.

Müzik Dinleme Keyfinin Sürekliliği Liste Şarkılar

Herkesin vazgeçilmezi, farklı anlamlar yüklediği şarkıları vardır. Bazen bir telefonda bazen bir müzik çalarda hazır müzik listeleri 
Bu listeler hemen hadi hazırlayalım dediğiniz anda olmuyor illaki. Bir süreç gerektiriyor. Bu süreci hızlandırmanın en kolay yolu keşif şarkıları. 
Mesela ben ara ara dolanırım dijital müzik platformlarını. Hazır listelere bakarım. Mutlaka her listede keşfedilmeyi bekleyen bir şarkı vardır.
Seçer eklerim kendi listelerime. Zaman zaman listelerimi de paylaşırım şu adreste. Her türlü müziği severek dinlerim. Hani merak ederseniz, ya da sizde benim gibi müzik listelerinden keşif şarkıları çıkarıyorsanız bir göz atmanızı tavsiye ederim. 
Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/