Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

1

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

İngiltere’nin Cheshire bölgesinde yaşayan Alisa ve Paul çifti yaşadıkları evleri ile oldukça dikkat çekiyorlar. Çok fazla seyahat etmeyi seven genç çift, otel ve bilet masraflarından kurtulabilmek adına kendilerince bir fikir geliştirmişler. Eski tip Amerikan tarzı bir okul servisini baştan aşağı yenileyerek kendilerine bir yuva kurmuşlar. İnşaat ve dekorasyon sürecini “The Real Bus Life of Cheshire” isimli Instagram hesaplarında adım adım paylaşmışlar.
İşe ilk olarak servisin içeresindeki bütün koltukları sökerek başlamışlar. Ardından iç kısmı açık renk döşeme ile döşemişler. Servisin Pencerelerin ön kısmına koltukları koyarak alanı geniş tutmayı amaçlamışlar. Koltukları yine birbirinden farklı desenlerdeki yastıklar ile dekore etmişler. Ön sıradaki koltuğu tekrar monte ederek, hasır ip ile sallandırarak geniş düz yüzeyli bir parça ile mini bir çalışma masası inşa etmişler.

Servisin arkalarına doğru ilerlendiğinde mini bir banyo ve tuvalet sizi karşılıyor. Genel aydınlatma ise yine halata sıra sıra dizilmiş ampullerin dekoru sağlanmış.

Servisin en arka kısmı ise yatak odası olarak tasarlanmış. En ön kısım olan şoför mahallini ise Alisa, birbirinden güzel çiçeklerle süslemiş. Çift, bu gezen evleri sayesinde bütün Avrupa’yı gezmişler.

Çiftin, Berg ve Mari isimli iki tane Golden Retriever cinsi köpekleri var. Onarla birlikte bu evde toplam 4 kişi birlikte yaşıyorlar ve oldukça mutlu görünüyorlar.

Köpeklerin birbirinden güzel fotoğraflarını yayınladıkları “Adventures of Berg and Mari” isimli bir Instagram hesapları var. Bu sevimli aileye uzaktan bir baktığımda, aslında gözümüzde büyüttüğümüz ve yeterli büyüklükte olan evlerimize bir türlü sığamadığımızı düşünürken onların bu minik ve konforlu yuvası akla tekbir cümleyi getiriyor: 

Kategoriler: Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/