l Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul - CEOtudent

Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

1

0

 Advanced issue found

 

0

 Advanced issue found

 

Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul 1
İngiltere’nin Cheshire bölgesinde yaşayan Alisa ve Paul çifti yaşadıkları evleri ile oldukça dikkat çekiyorlar. Çok fazla seyahat etmeyi seven genç çift, otel ve bilet masraflarından kurtulabilmek adına kendilerince bir fikir geliştirmişler. Eski tip Amerikan tarzı bir okul servisini baştan aşağı yenileyerek kendilerine bir yuva kurmuşlar. İnşaat ve dekorasyon sürecini “The Real Bus Life of Cheshire” isimli Instagram hesaplarında adım adım paylaşmışlar.
Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul 2
İşe ilk olarak servisin içeresindeki bütün koltukları sökerek başlamışlar. Ardından iç kısmı açık renk döşeme ile döşemişler. Servisin Pencerelerin ön kısmına koltukları koyarak alanı geniş tutmayı amaçlamışlar. Koltukları yine birbirinden farklı desenlerdeki yastıklar ile dekore etmişler. Ön sıradaki koltuğu tekrar monte ederek, hasır ip ile sallandırarak geniş düz yüzeyli bir parça ile mini bir çalışma masası inşa etmişler.

Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul 3
Servisin arkalarına doğru ilerlendiğinde mini bir banyo ve tuvalet sizi karşılıyor. Genel aydınlatma ise yine halata sıra sıra dizilmiş ampullerin dekoru sağlanmış.

Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul 4
Servisin en arka kısmı ise yatak odası olarak tasarlanmış. En ön kısım olan şoför mahallini ise Alisa, birbirinden güzel çiçeklerle süslemiş. Çift, bu gezen evleri sayesinde bütün Avrupa’yı gezmişler.

Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul 5
Çiftin, Berg ve Mari isimli iki tane Golden Retriever cinsi köpekleri var. Onarla birlikte bu evde toplam 4 kişi birlikte yaşıyorlar ve oldukça mutlu görünüyorlar.

Okul Servisini 1+1 Eve Dönüştüren Çift: Alisa & Paul 6
Köpeklerin birbirinden güzel fotoğraflarını yayınladıkları “Adventures of Berg and Mari” isimli bir Instagram hesapları var. Bu sevimli aileye uzaktan bir baktığımda, aslında gözümüzde büyüttüğümüz ve yeterli büyüklükte olan evlerimize bir türlü sığamadığımızı düşünürken onların bu minik ve konforlu yuvası akla tekbir cümleyi getiriyor: 

Less is more !
Kategoriler: Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/