LinkedIn’in Arayüzü Yenilendi

Hatice Dirgen

Hatice Dirgen

Editör @ceotudent

20 Ocak 2017

Temmuz 2016’da Microsoft tarafından satın alınan LinkedIn, kapsamlı bir yenilenme sürecine girmişti ve bu süreçte önemli bir adım atarak kendi tasarımını ve arayüzünü yeniledi. Facebook‘a benzerliğiyle dikkat çeken yeni arayüzün masaüstü versiyonu önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak.

Gelişmeyi 19 Ocak’ta resmi blogundan yaptığı yazılı açıklamayla duyuran LinkedIn, yeni tasarımla mesajlaşma ve içeriği platformun merkezine getirmeyi amaçladığını söylüyor. Daha minimal bir yaklaşımla tasarımını genel olarak sadeleştiren LinkedIn’in hemen hemen tüm özelliklerine ulaşmak da yeni arayüzde bir hayli kolaylaşıyor.

Artık gezinme için 7 farklı bölüm sunuluyor. Bunlar; Ana Sayfa, Mesajlaşma, İşler, Bildirimler, Ben, Ağım ve Arama. Ana akış ise ciddi anlamda Facebook’un haber kaynağına benziyor. Ek olarak geliştirilen arama sayesinde iş, kişi, şirket ve diğer aradıklarınızı bulmak artık daha kolay.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap