En İyi İnstagram Takipçi Hileleri 2023

Shelly

Shelly

Brawl Stars!

Instagram takipçi hilesi için doğru adrestesiniz. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan ve Nisan 2012’de Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alınan popüler sosyal medya platformu Instagram’da takipçi nasıl arttırılır hep birlikte bakalım.
Her şeyden önce “Instagram Takipçi Hilesi” adı altında sunulan ve giriş yapmanızı isteyen bir sürü kötü amaçlı web siteleri var. Bunlara dikkat! Çünkü giriş yaptığınız anda hesabınızı çalıyorlar. Bu konuda ciddi bilgi kirliliği ve kötü amaçlı platformlar var. Biz de gerçek ve tamamen legal olan Instagram takipçi hilelerini anlatacağız. Detaylıca anlatıyoruz.
Instagram takipçi hilesi yazımız, kötü amaçlı web sitelerinin kullanımının önüne geçmek için, legal ve güvenli yöntemleri anlatmaktadır. Bunlar arasında hashtaglerle takipçi kazanma, şifre istemeyen sitelerden şifresiz faydalanma, gönderi yorumlarında geri takip kazanma ve organik büyüme yöntemleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, giriş yapmanızı isteyen sitelerden uzak durulması ve Instagramın resmi sitesindeki ipuçlarının takip edilmesi önerilmektedir. Takipçi satın alma sitelerinin kullanımı ise önerilmemektedir.

Instagram Takipçi Hilesi 1: Hashtag’lerle Takipçi Kazanma

Takibe takip” ya da GT dediğimiz “geri takip” kültürü hem Instagram’da hem de Twitter’da sosyal medyanın ilk yıllarından bu yana devam ediyor. Bu kültür altında kullanıcılar birbirini takip ediyor ve böylece karşılıklı takipçi kazanıyorlar.
 

Instagram Takipçi Hilesi 2: Şifre İsteyen Sitelerden Şifresiz Faydalanma

Yukarıda bahsettiğimiz kötü amaçlı yazılımların çoğu size takipçi gönderiyor, bu doğru. Fakat şifrenizi verdiğiniz için size de başkalarını takip ettiriyor. Sistem bu şekilde işliyor. Fakat bu sitelere fake bir hesapla giriş yapıp takipçi orijinal kendi hesabınıza gönderebiliyorsunuz. Böylece kendi hesabınız da güvende kalmış oluyor.
 

Instagram Takipçi Hilesi 3: Gönderi Yorumlarında Geri Takip Kazanma

Yine ilk hileye benzer bir takipçi kazanma yöntemi fakat bu kez hashtaglerde değil de gönderi altlarında bir araya geliyorsunuz kullanıcılarla. Sizi orada görenler hemen geri takipte bulunuyor. Siz de onları takip ederseniz takiplerini geri çekmiyorlar. Bu şekilde Instagram takipçi sayısını arttırabilirsiniz.
 

Instagram Takipçi Hilesi 4: Organik Büyüme

Elbette en sağlıklı olan Instagram takipçi kasma yöntemi bu arkadaşlar. Başlangıç için diğer hileler uygulanabilir fakat takipçi sayınız bir yerden sonra tıkanıp kalacaktır ve artmayacaktır. İşte bu noktada iyi içerikler hazırlayıp, sayfaya bir konsept belirleyip yola o şekilde devam etmeniz gerekiyor. 
 

En tehlikelisi giriş yapmanızı isteyen siteler. Hesabınızı kaybetmenize neden olabilir. Çünkü bu siteler herkese giriş yapıp şifreleri vermeleri karşılığında takipçi gönderiyor. Tıpkı sizin gibi takipçi kasmak isteyen başka insanlar da şifresini verdiği için aslında sizi birbirinize takip ettiriyor.
Bir anda takip ettikleriniz listesinde daha önce hiç duymadığınız hesapları takip ettiğinizi görebilirsiniz. Hatta şifrenizi değiştirip hesabınızı çalabilirler. Dolayısıyla sizden giriş yapmanızı isteyen bu sitelerden uzak durun. Instagram takipçi hilesi adı altında yapılan bu oyunlara gelmeyin.
 

Instagram takipçi arttırma konusundaki en önemli tavsiyeler

instagram takipçi hilesi
Dostlar, hilelerle 5-6bin takipçiyi geçmeniz çok zor. Kaldı ki geçseniz bile gönderi erişimleri düşük, hikaye görüntülemeleri düşük pasif bir hesap olarak kalacaksanız. O yüzden bizim en büyük tavsiyemiz bir konsept çerçevesinde, Instagram’ın istediği tarzda bir profil oluşturup insanların beğeneceği gönderilerle büyümeniz.
Bakın bu konuda Instagram’ın resmi sitesindeki ipuçlarını mutlaka takip edin. Sık sık okuyun. Buradaki ipuçları aslında Instagram takipçisini nasıl arttıracağınızı zaten anlatıyor.
Takipçi satın alma siteleri de işinizi görmeyecektir. İnsanlar yüksek takipçili hesapların beğeni sayılarına bakıyor artık. Dolayısıyla organik olmayan takipçiler size yüzeysel açıdan zengin bir görünüm kazandırsa da uzun vadede bir yere taşımıyor. Kaldı ki Instagram artık bu sahte takipçileri de belli aralıklarla siliyor. Dolayısıyla verdiğiniz paradan da olabilirsiniz.

 

 

This post is also available in: English Français Español Deutsch

Kategoriler: Strateji, Teknoloji

Yorumlar (0) Yorum Yap

/