Hayatı Kolaylaştıran En İlginç 10 Tasarım

Neredeyse her gün birbirinden farklı birçok ürün üretiliyor. Peki, bunların hangileri gerçekten hayatımızı kolaylaştırıyor?

Hayatımızı kolaylaştıran en ilginç tasarımları sizlere sunuyoruz:

İşte Hayatı kolaylaştırabilen en ilginç 10 tasarım;

1-) Zaman Ayarlı Saklama Kabı

Bu ürün sayesinde kötü alışkanlıklarımızı bir nebze olsun dizginleyebiliriz. Ürün, saklama kabı prensibiyle çalışıyor. Fakat aslında o kadar da basit değil!

Fazla alışveriş yapmamak için kredi kartınızı, kilo almamak için atıştırmalıklarınızı, arkadaşınıza doğum gününden önce hediyesini vermemek için hediyenizi ve hatta dokunmamanız gereken diğer ürünlerinizi içerisine koyup, açma zamanını ayarlayarak kendinizi dizginleyebilirsiniz.

2-) Priz Başında Şarj Beklemeyin!

Bu uzayan priz sayesinde, evin neredeyse her yerinde telefonunuzu veya herhangi bir teknolojik aletinizi rahatça kullanabileceksiniz.

3-) Uyurken Kolunuz Uyuşmasın!

Belki de çoğumuzun en rahat ettiği pozisyon, yastığımızın altına kolumuzu koyarak uyumaktır. Bu akıl dolu ürün ile artık kolumuz uyuşmadan rahatlıkla uyuyabiliriz!

 4-) Karanlıkta Duvarlara Vurmaya Son!

Geceleri bir şeyler atıştırmak için veya televizyon izlemek için kalkınca, bir yere vurmadan hedefimize ulaşmak çoğu zaman zordur. Bu ürün sayesinde rahatlıkla evde gezebilir, geceleri gizli gizli atıştırmalık yiyebiliriz.

5-) Hangi Renk Olsun?

Bu kalem sayesinde, dokundurduğunuz cismin rengiyle resim yapabilir veya yazı yazabilirsiniz. Bu mükemmel kalemi kullanmak için, kalemin üst kısmını herhangi bir cisme dokundurmanız yeterli.

6-) Kahve Damlalarını Dert Etmeyin!

Kahve severlere müjde! Bu ürünle kahve damlalarınız etrafa bulaşmayacak!

7-) Duş Alırken Not Alın!

Araştırmalara göre, insan zihninin en iyi çalışmaya müsait olduğu ortam duş ortamıdır. Aklınıza duşta gelen; şarkı sözlerini veya yeni iş fikirlerini unutmadan, bu ıslanmayan not defterine yazabilirsiniz!

 😎 Ulaşamadığınız Yer Kalmasın

Görüp de ulaşamadığımız şeyler ne kadar sinir bozucu, değil mi? Ulaşamadığınız yerdeki tozları bu jel sayesinde kolayca temizleyin.

9-) Diş Macunu Tartışmalarına Son!

Bu ürün sayesinde diş macununu sonuna kadar kullanabilir ve diş macununu ortasından sıkanlara son verebilirsiniz.

10-) Kulaklık Karışması Artık Bitiyor!

Herkesin sürekli yaşadığı kulaklık sorununu artık maziye gömecek bir icat! Bu ürünle, artık düğüm olmuş kulaklıkla uğraşmayacaksınız.

Sizlere birbirinden ilginç ürünleri sunduk. Peki, sizce en ilginç ve gerekli tasarım hangisi?

Daha fazla içeriğe ulaşmak için Blogager adlı blog sitemizi ziyaret edebilirsiniz…
Kategoriler: Kreatif, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/