Kariyerinizi ya da İşinizi Bir Üst Seviyeye Taşıyabilecek 6 LinkedIn Uygulaması

Dünyada akıllı telefon kullanımı hızla artmaya devam ediyor. LinkedIn’e göre üyelerinin yüzde 60’ından fazlası siteye erişmek için mobil uygulamayı kullanıyor. Bu rakam diğer internet sitelerine göre biraz düşük. Bu da ortalamaya göre insanların LinkedIn’e daha çok masaüstü bilgisayarlardan girdiğini gösteriyor. LinkedIn bu talebi karşılamak için uygulamalar geliştiriyor.
Aşağıdaki LinkedIn uygulamalarının tümünü duymadıysanız, şaşırmayın. Ayrıca hepsi ücretsiz indirilebilen uygulamalar.

1) LinkedIn Mobile App

LinkedIn’in kendi uygulaması olan bu ürün tamamen ücretsizdir ve sizi telefonunuzdan sorunsuz bir şekilde LinkedIn hesabınıza bağlar. Uygulama iyi tasarlanmış, hızlı ve kullanımı kolaydır. Mesajları kontrol etmenizi, insanları bağlantı kurmaya davet etmenizi, güncellemeleri gözden geçirmenizi ve bağlantılarınıza mesaj göndermenizi sağlar. LinkedIn, doğru bağlantılarla iletişime geçmenin en güçlü yoludur.

2) LinkedIn SlideShare

LinkedIn’in mobil cihazlarda iyi çalışan gizli mücevherlerinden biridir. LinkedIn SlideShare sunumlar, infokrafikler, belgeler ve videolar dahil olmak üzere profesyonel içerik belgelerini yükleyebileceğiniz ve bu içeriklere ulaşabileceğiniz bir uygulama ve web sitesidir.

3) LinkedIn Learning

LinkedIn Learning, binlerce çevrimiçi kursa ve videoya sahip bir platformdur. İçerik konuları, iş yazılımı ve araçları, veri bilimi, yazılım geliştirme, liderlik ve yönetim altında kategorize edilmiştir. Bu uygulamayı indirmek ücretsizdir, ancak içeriğe erişmek için Premium aboneliğe ihtiyacınız vardır. Kullanım dili İngilizce’dir ve ücretsiz 1 ay deneme fırsatı vardır.

4) LinkedIn Recruiter

Recruiter uygulaması, aboneliğinizdeki kişilere erişmenizi sağlar. Uygulama, potansiyel işe alımların profillerini aramanızı ve incelemenizi, adaylara hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar. Recruiter, tam masaüstü sürümünün yerini almasa da, bilgisayarınızdan uzaktayken bağlantıda kalmanıza olanak sağlıyor.

5) LinkedIn Sales Navigator

LinkedIn’in satış uzmanları için hedef pazarınızdaki potansiyel müşterileri ve hesapları bulmanıza, potansiyel müşterilere mesaj göndermenize ve yoldayken gerçek zamanlı güncellemeler almanıza yardımcı olan uygulamadır. Ayrıca 7 gün 24 saat çalışan genişletilmiş arama alanlarıyla hedeflenen profil aramaları oluşturabilir ve ideal bir olasılık buldukları zaman sizi günde bir kez uyarabilir.

6) LinkedIn Elevate

LinkedIn Elevate, sosyal medyada çok fazla içerik oluşturan ve paylaşan büyük şirketler için faydalı bir araçtır. Çalışanlar şirketiniz için sosyal medya içeriği oluşturdukça, onu Elevate uygulamasına eklerler; böylece şirketteki herkes bunu sosyal medya hesaplarında paylaşabilir. Bu, sosyal medya üzerinde viral etki yaratmanın harika bir yoludur.
Kategoriler: Gelişim, Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/