Öğrenciliğin Bana Kazandırdıkları

14 Temmuz 2018

5 LİRA İLE GÜNÜ GEÇİRME YETENEĞİ

Çoğu zaman ailemden para istemediğim için sabah okula çıkmadan önce cüzdanımda 5 lira olduğunu görür ve içimden hadi bakalım Survivor başlıyor diyip evden çıkardım. Uzun süre böyle devam ettim daha sonralardan ogrenciyegelir.com diye bir site keşfettim az-çok demeden kazanabildiğim kadar para kazanmaya çalıştım bu siteden.

Kahvaltısız Hayatta Kalma Gücü

Kahvaltımı yapıp dışarı çıktığım günleri hatırlamıyorum ki büyük ihtimalle yok, hafızama güveniyorum 😉 daha sonradan gördüm ki kahvaltı benim öğünlerim arasından çıkmış, olmadan yokluğu hiç anlaşılmıyormuş.

Sınav Haftasında Not Saklayanları Tespit Etme

Belkide kazandırdığı en efso şey bu adamın tipine bakıyorum not saklayıp saklamadığını GBT sorgusunda suç olup olmadığına kadar bir çok şeyi öğrenmiş oluyorum. Bunlar genelde ”qanqa ben hiç çalışmadım yaağğğ”   gibi tepkiler verirler inanmayın yalan hayvan gibi not çıkarmıştır o sadece vermek istemiyor, açıklarından birini bulup söylerseniz ”qanqa dur bakim belki vardır” dönerler.
Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap