Aura Nedir? Aurası Yüksek Ne Anlama Gelir?

Aura hayatın pek çok alanında kulağımızın aşina olduğu bir kelimedir. Peki, bu kelimenin anlamı nedir? Kısaca tanımlamamız gerekirse vücudu çevreleyen elektromanyetik alandır. Başka bir deyişle insanın enerji alanıdır. Gelin şimdi daha detaylı inceleyelim.

Hayatınızı nasıl idame ettireceğinize yardımcı olan çakralar vardır. Nasıl bir hayat yaşamak istediğiniz size kalmış. Ancak ne olursa olsun iyi bir yaşam sürmek sanırım her birimizin ortak noktası. İyi ve mutlu bir hayat sürebilmek için çakralarınızı harekete geçirmeye ne dersiniz? Çevrenizdeki enerjiyi çakralar sayesinde vücudunuza alabilirsiniz. Bu enerjiler ise hayatınızı idame ettirebilmeniz konusunda size yardımcı olurlar.


Aura nedir?

aura

Aura sadece insanlar için kullanılmaz. Tüm varlıklar bir auraya sahiptir. Aura insan vücudunun yaklaşık 20-25 santimetre dışa doğru alanı olarak da tanımlanabilir. Kendine has bir renge sahip olan bu elektromanyetik bölüm vücut için bir nevi kalkan görevini üstlenmektedir. Kuvvetli ve zayıf aura bazı durumlar yüzünden tetiklenebilmektedir.

Spritüal ve eterik olmak üzere ikiye ayrılan aura beyaz ışığı emmektedir. Spritüal aura kişiler tarafından görülemez ancak eterik aura kimi kişiler tarafından görülebilmektedir. Bazen sizin de karşınızdaki kişiye bakarken farklı renk yansımaları gördüğünüz oluyor mu? Eğer görüyorsanız karşınızdaki kişinin eterik aurasını görüyorsunuz demektir.

Spritüal aura ise bireyin kendi içinde yaşadığı psikolojik ve duygusal durumlardan oluşmaktadır. Birey dışarı yansıtmak istemediği takdirde etrafındaki insanlar bu durumların farkına varamayabilir.


Aura ile ilgili söylemler ne anlama geliyor?

1) Aurası çok yüksek.

aura

Eğer etrafınızda aura ile ilgilenen birileri var ise bu cümleyi duymuş olmanız çok muhtemeldir. “Aurası çok yüksek” söylemine uygun görülen kişiler genellikle negatif durumlar karşısında herhangi bir yenilgi almayan kişilerdir. Hatta öyle ki bazen negatif durumları dahi pozitif olarak nitelendirip ona göre hareket ederler. Genellikle çok zor hastalanırlar. 

Aurası yüksek olan kişiler etraflarına oldukça güzel enerji yayarlar ve hayat enerjileri oldukça yüksektir. Dışarıdan gelen kötü enerjilere karşı sanki bir kalkana sahiptirler. Kısacası aurası yüksek olmak söylemi karşıdaki kişiyi pozitif olarak tanımlamak için kullanılmaktadır.


2) Farklı bir aurası var.

pozitif enerji

 

Bu sözü etrafınızda pek çok defa mutlaka duymuşsunuzdur. Yeni tanıştığınız birinden aldığınız pozitif enerji için genel olarak bu söylem tercih edilir.


Aurayı görmek mümkün müdür?

aura

Bireyler her zaman kendi auralarını göremeyebilirler. Ancak etraflarında yaydıkları enerji başka insanlar tarafından görülebilir. Kendi auranızı görebilmek için tercih edilebilecek birkaç yöntem vardır. Loş bir ortam görmek için en ideal alandır. Loş ortamda yapılması gerekenler ise şu şekildedir: Öncelikle rahatlamaya çalışılmalı ve zihin boşaltılmalıdır. Rahat bir oturma pozisyonuna geçildikten sonra eller avuç içleri birbirine değecek şekilde 30 saniye boyunca birbirine sürtülür. 

30 saniyenin ardından avuç içleri birbirine bakacak şekilde eller iki yana ayrılır. İki avuç arasına kısa bir mesafe konur. Bu konumda iken eller ileri geri doğru hızla hareket ettirilir. Hareketin ardından avuç içlerine bakıldığında hafif dumanlı bir görüntü ile karşılaşırsınız. Bu dumanlı görüntü sizin auranızdır. Bu işlemi birkaç defa yaparsanız rengarenk bir görüntü ile karşılaşmanız da muhtemeldir.

This post is also available in: English Français Español Deutsch

Kategoriler: Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/