After Life – Dizi Konusu, İncelemesi, Detayları, Oyuncuları, Puanları, Fragmanı

Netfleaks

Netfleaks

İzlemelere doyamadığım benim ❤️

After Life’ta diziyi hem yazan, hem yöneten hem de başrolünü oynayan bir adam var. Bu adam son zamanların en ünlü komedyenlerinden Ricky Gervais!
after life
Yayın Tarihi: 8 Mart 2019
Yaratıcısı: Ricky Gervais
Oyuncular: Ricky Gervais, Tom Basden, Tony Way
Tür: Komedi, Drama
Ülke: Birleşik Krallık
Süre: Ort. Bölüm Uzunluğu 30 dk – Toplamda 3 Sezon 18 bölüm
Orijinal Dili: İngilizce
Yapım Şirketleri: Derek Productions, Netflix

After Life Konusu

After Life’ı izledikten sonra istemsizce Ricky Gervais yine yapmış yapacağını diyorsunuz. Hem dramı hem de komediyi sonuna kadar gördüğümüz dizide ince detaylarla verilen öğütler de gözden kaçmıyor. Eşinin ölümünü kabullenmekte zorlanan bir gazete yazarının gündelik hayatına konuk olduğumuz dizide, tecrübeli isimlere bir de sevimli bir köpek eşlik ediyor

After Life İnceleme ve Yorum

Diziyi hem yazan, hem yöneten hem de başrolünü oynayan bir adam düşünün. İşte bu adam ünlü komedyen Ricky Gervais. Bu her ne kadar garip görünse de aslında dizinin başarısında büyük etkisi var. Dizi sürekli depresif ve intihara meyilli bir adamın hikayesini anlatıyor gibi görünebilir fakat aslında komedinin ve dramanın müthiş bir sentezi. Olay örgüsü olarak biraz yavaş ilerliyor. Bu yönüyle sıkıcı bulmanız normal fakat dizideki başarılı durum komedileri de biraz bu şekilde ortaya çıkıyor. Son dönemlerin en kaliteli, en orijinal, en kendine has yapımlarından biri.

After Life Puanları

IMDb: 8,5
Rotten Tomatoes: %74
Metascore: 59
Google: %96


After Life İzle

NETFLIX’TE İZLE

This post is also available in: English

Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/