LOGAN LUCKY // FİLM İNCELEMESİ 

Dizi/Film Platformu

Dizi/Film Platformu

İnsan her zaman mutlu değildir ve bu dünyada sık sık kısa bir mutluluk periyodu verilir; Öyleyse neden uzun süre dayanamayacak olan bu rüyadan kaçmaya çalışıyorsun? / Frederic Chopin

Konusu: Kuzey Carolina’da NASCAR yarışları esnasında gerçekleştirecekleri bir soygunla yüklü bir paranın üzerine konmayı hedefleyen iki kardeşin hikâyesi.

 Film kaliteli olmasına rağmen maalesef çok fazla izlenmedi ve haberi olanda yok. Bu beni her ne kadar üzse de biraz da böyle bir filmi insanlara ilk benim tavsiye ediyor olmam gururumu okşuyor. Neyse ciddi ciddi yoruma geçelim.

Filmin konusu öyle ahım şahım bir şey değil ancak filmi izledikten sonra bu konunun ne kadar zenginleştirildiğini anlıyorsunuz. Gerek oyunculukları olsun gerek müzikleri olsun iyi bir filmdi. 

Bu filmin türü komedi olmasına rağmen saçma sapan yerlerde salakça espriler yapılmamış ve kötü bir komiklik durumuna düşülmemiş ki bu da filmin kalitesini bir hayli arttırmış. Espriler o kadar yerinde ve kaliteliydi ki gerçekten türünün hakkını vermişti ve , evet 2 saat boyunca aralıksız güldürmüyordu ama espriler zekiyceydi bu da o 2 saatin çok keyifli geçmesini sağladı.

 

Hazır müzikleri çok güzel dedik o zaman soundract’ını da buraya bırakıyorum////

Kategoriler: Kültür, Sanat

Yorumlar (0) Yorum Yap

/