WordPress Woocommerce Mesafeli Satış Sözleşmesi – Emre Güler

Woocommerce mesafeli satış sözleşmesi e-ticaret sitelerinin sıklıkla kullandığı bir mesafeli satış sözleşmesidir.
Woocommerce mesafeli satış sözleşmesinin uygulamaya geçebilmesi için müşteri tarafından da onaylanması gerekmektedir. Çünkü oldukça detaylı bir sözleşmedir. Bu sözleşmeye göre kapsamlı iletişim bilgileri, satının alınan ürün ile ilgili detaylı belgeler ve cayma koşulları bulunmaktadır. Mesafeli satış sözleşmesi 6.03.2011 tarihli resmi gazetede 27886 sayılı yönetmelik ile yürürlüğe girmiştir. Woocommerce mesafeli satış sözleşmesi satıcı tarafından 3 yıl saklanması zorunludur. Ancak bu mesafeli satış sözleşmesini uygulayabilmek için uzantılarının ve eklentilerinin eklenmesi gerekmektedir. 

WooCommerce Mesafeli Satış Sözleşmesi Özellikleri 
WooCommerce Mesafeli Satış Sözleşmesi eklenti sayesinde sitenizden alışveriş yapan müşterilerinizi ödeme ve satış koşulları ile ilgili ön bilgilendirme yapabilirsiniz. Bu nedenle pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. WooCommerce Mesafeli Satış Sözleşmesinin özellikleri ise; 
• Bu tarz sözleşmelerin ısa kod özelliğinin bulunması sebebiyle kendi sözleşmeni hazırlama imkânına sahip olabilirsiniz. 
• Tercihinize göre sözleşmeye ek bilgiler şansı elde edebilirsiniz. Bu müşterinizin telefon numarası ya da ekstra bilgiler olabilir. 
• Sözleşmeye ait formatı müşteriye mail yoluyla kolaylıkla ulaştırabilirsiniz. 
• WooCommerce ile güvenli satışlar yapabilir ve bu sayede de müşteri ile güvenli bir satış sözleşmesi imzalama imkânına sahip olabilirsiniz. 
Asıl mesleği Mekatronik Mühendisi olan ve yazılım sektöründe adından oldukça söz ettiren Emre Güler’in geliştirdiği WordPress Woocommerce mesafeli satış sözleşmesi eklentisine https://eguler.net/urun/woocommerce-wordpress-mesafeli-satis-sozlesmesi-eklentisi/ ulaşabilirsiniz.
Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/